reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nessi no to zaszalalas :D brawo Ty :-) :)
Niech zdrowo rosną szkraby a Ty odpoczywaj ile się da i magazynuj siły na sierpień bo zapewne wcześniej się urodzą :)
 
Ciężko nadgonić tyle postów :)

NeSSi GRATULACJE!!!!

Lola trzymamy kciuki za wizyte i nie mam na imię Lucynka :)

Natuszka co do płci to ekhm.... z formy na pustaka cegły nie zrobisz hahaha najwyżej dołączę do zdziwionych

Ja rocznik 80, mam za sobą 2 cc. Oprócz wady wzroku (-6) to u starszej córki wykryli w ciąży wadę serca i nie chciałam ryzykować porodu sn, a z drugą pojechałam prosto z gabinetu w 39 tyg do szpitala bo tętno było przyspieszone. W szpitalu się trochę uspokoiła ale ja nie-nawet przez myśl mi nie przeszło żeby myśleć o sn.

Byłam dziś na badaniach - w Luxmedzie znalazłam pakiet Super Mama na I trymestr za 257 zł. Mam więcej badań w cenie tych co mi zlecił
 
Ja nawet tej bety nie robie żeby sobie głowy wynikami nie orac. Po prostu boję się zrobić ze jak będzie beta nie taka jak powinna to się wykoncze czekając do wizyty
 
Dziękuję [emoji4] 7 tydzień. Dokładnie jutro 6t3d, w poprzedniej ciąży właśnie w tym dniu poroniłam. Wiem, że to nie ma nic do rzeczy, ale jakoś dodatkowo mnie to nakręca.


Ja tak samo. I od kawy. Nawet na samą myśl mi niedobrze.



Na którą masz wizytę? Widzę, że o jeden dzień starszą masz ciążę niż ja [emoji4]



Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Lekarza mam od 15. To jest wedlug przyjscia. Jak to na nfz. Ale raczej bede 1 lub 2...

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
Alcarin mam niby przyrost w pon beta wyn 69.5 a dzis 114.1 tylko jakas niska bo jak czytam to wyzsze widzialam u dziewczyn
Ja 25 dnia cyklu miałam 20,5 a 27 dnia 78,3. Niby też niska ale mieści się w tych "widełkach" na dany tydzień. Nie martwię się narazie bo i tak nic z tym nie zrobię.

Ja nawet tej bety nie robie żeby sobie głowy wynikami nie orac. Po prostu boję się zrobić ze jak będzie beta nie taka jak powinna to się wykoncze czekając do wizyty
Mi lekarz kazał potwierdzić w ten sposób ciąże. No i chce mieć dwa wyniki przed wizytą.
 
Matko wam też się tak chce spać ? To dla mnie nowość w żadnej ciąży nie byłam senna.

Leeleeth co u męża dobrze się czuje ?

CzarnaMadzia juz pi czy przed wizytą ?

Nessi co za radość !!! O matko podwoje gratulacje ! Rozumiem ze juz ci lepiej ;) :D

justys0702 dlaczego musiałaś iść do onkologia kochana ?

O 16:15 mam wizytę :)
 
reklama
Nimiti ja non stop bym spala. Rano wstane zrobie sniadanko potem 2 h spiocham potem cos porobie w domu popoludniu drzemka i na wieczor 21 nynam juz he he w 1 ciazy 12 lat temu tez bylam senna ale dopiero w 5 miesiacu
 
Do góry