reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@alza ja byłam przy śmierci mojego dziadzia i najgorsze było to że nie mogłam mu pomóc także wiem jak to jest ;/ pamiętaj że teraz będzie czuwać nad Tobą ... ja kiedy poroniłam moją pierwszą fasolkę przyszła w tym dniu moja babcia oczywiście śniła mi się ale był to sen tak realny tuliła mnie i wg , i teraz kiedy coś idzie nie tak zawsze śni mi się ona albo dziadek .

Dziewczyny ja już po badaniach ... teraz tylko czekać na wyniki ;/ aTPO i aTG będą dzisiaj a ANA1i2 oraz przeciwciała antyfosfolipidowe do 3tygodni więc sobie poczekam . Ciekawe czy coś wykażą :/
 
@nafoczka Zdrówka dla Ciebie. Ja chodzę zasmarkana już od miesiąca. Byłam u lekarza to stwierdziła, że to katar sienny i dała mi leki na alergię ale poprawy brak.

@agatush super wiadomości, życzę nudnej ciąży :)

@Kitki jak się przeziębiłam to P miał w nocy wstawać do Ali ale nie mogłam go dobudzić więc i tak ja się nią zajmowałam, faceci. Zdrówka dla Ciebie.

@alza bardzo mi przykro, trzymaj się.

@roxie123 gdzieś tu na forum wstawiłam post ze wszystkimi badaniami jakie miałam zlecone po poronieniach może będzie pomocny.
 
@Magdalena26 oki poszukam , póki co zrobiłam te , które zlecił lekarz ... jak nic nie wykażą to będzie ich pewnie więcej albo będziemy próbować może tym razem się uda
 
Dziewczyny mam wyniki z tarczycy wie może któraś jakie są normy ? tsh ft 3i4 mam ok ale
chyba mam podwyższone anty-TG , jak któraś była by tak dobra napisać co o tym myśli...podeślę zdjęcie bo nie wiem jak mam interpretować do końca ale są na czerwono więc coś nie jest dobrze
 
Mam wynik badania histopatologicznego Residua deciduae (M-28000) czy ktoś wie co to oznacza?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Na innym forum kiedyś jak szukałam o wynikach histop. lekarz pisał coś takiego : residua deciduae et ovi M-28000 wynik oznacza dosłownie: resztki doczesnej i jaja płodowego (doczesna to określenie przerośniętej w trakcie ciąży błony śluzowej macicy)
Pokaż swojemu lekarzowi on dokładnie wytłumaczy :)
 
reklama
Na innym forum kiedyś jak szukałam o wynikach histop. lekarz pisał coś takiego : residua deciduae et ovi M-28000 wynik oznacza dosłownie: resztki doczesnej i jaja płodowego (doczesna to określenie przerośniętej w trakcie ciąży błony śluzowej macicy)
Pokaż swojemu lekarzowi on dokładnie wytłumaczy :)
Wszędzie jest tak napisane. Napewno pokaże dzięki;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry