reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Ja poszłam wczoraj bo coś mnie mega prawy jajnik bolał.
Mówiła że endometrium pogrubione i widać że coś zaczyna się dziać, ale jeszcze nie może mi potwierdzić ciąży, bo za wcześnie. Dziś robiłam betę bo mi dała skierowanie i w przyszłą środę 10.04 mam przyjść na USG, mówiła że już powinno być więcej widać.
No ja mam teraz 5tc+3, więc może uda się już coś zobaczyć.. ;)
 
reklama
Hej. Według mnie dzisiaj 5+5. Czy to możliwe, że zaczęły mi się poranne mdłości?
A tak w ogóle mega się martwię, bo jestem chora, że to jakoś na zarodek.wplynie ;(
 
Hej. Według mnie dzisiaj 5+5. Czy to możliwe, że zaczęły mi się poranne mdłości?
A tak w ogóle mega się martwię, bo jestem chora, że to jakoś na zarodek.wplynie ;(
Nic się nie martw, zarodek jest chroniony, w mojej poprzedniej ciazy stwierdzono w 8 mcu u mnie grypę, byłam tak bez sił że z łóżka nie dawałam rady wstać, ostatnie objawy przeszły mi dopiero po porodzie, a Ewa urodziła się zdrowa
 
Hej. Według mnie dzisiaj 5+5. Czy to możliwe, że zaczęły mi się poranne mdłości?
A tak w ogóle mega się martwię, bo jestem chora, że to jakoś na zarodek.wplynie ;(
Ja też chora. Kaszle jak szalona. Stresowałam sie wlasnie tym spinaniem brzucha przy kaszlu ale w sumie jak pomyslalam ze przy wymiotach tez sie spina to nie moze to jakos wplywac na bobasa. Byle tylko gorączki nie było
 
Hej dziewczyny. Jak myślicie czy moje wyniki bHCG są prawidłowe
28.03 58,24
30.03 152,58
04.04 2184
Zastanawia mnie tak duży wzrost od soboty do czwartku.
A może tak szybko rośnie na początku ? W pierwszej ciąży tak nie kontrolowałam teraz trochę jestem przewrażliwiona.
 
reklama
Hej dziewczyny. Jak myślicie czy moje wyniki bHCG są prawidłowe
28.03 58,24
30.03 152,58
04.04 2184
Zastanawia mnie tak duży wzrost od soboty do czwartku.
A może tak szybko rośnie na początku ? W pierwszej ciąży tak nie kontrolowałam teraz trochę jestem przewrażliwiona.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240405_141805_Chrome.jpg
    Screenshot_20240405_141805_Chrome.jpg
    176,1 KB · Wyświetleń: 63
Do góry