• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: callin@
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Wszystko na razie okej, będziemy mieć córeczkę 🩷
  2. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    O jaaaa gratulacje! ♥️🥹
  3. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    .
  4. callin@

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    wszystko jest możliwe 😍🥹🤞 u mnie ciąża od razu po poronieniu i do tego po łyżeczkowaniu! i też miesiąc po poronieniu zobaczyłam kolejny pozytywny test! 🩷 a dziś? skończony 14 tydzień 🙈 Powodzenia! 🍀
  5. callin@

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    aaaaaaaaa! 😍 @natkusia 🥹😍 moje gratulacje! przepraszam, musiałam 🥹
  6. callin@

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    to i ja (kolejny szpieg kreskowy😂) dołączam do gratulacji! 🥹🥹🥹🥳 Cudnie, cudnie, cudnie! 🐝🐝
  7. callin@

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    mój mały tak miał i na 3 miesiące pojawiły się jedynki 🙈🦷
  8. callin@

    Pogaduchy długoletnich i nowych staraczek ♥️

    Hej, chciałam zapytać gdzie kupiłaś to cudo 😁
  9. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Trzymaj się! 💛😥
  10. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    koniec 9go
  11. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    na ten moment dobrze, dziękuję 💛
  12. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    strasznie mi przykro .. 💔
  13. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    @ewa1109 co u ciebie?
  14. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    taaaak, zawsze znajdzie się jakiś starszy osobnik co by ponarzekać 🤭 Dobrze, że diagnostyka ma numerki do pobrania z opcją dla kobiet w ciąży 😁
  15. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    niedługo muszę zrobić wyniki i się zastanawiam czy będzie dużo ludzi i ile czasu spędzę w laboratorium. . dopiero potem zakumałam, że przecież mam pierwszeństwo 😂😂🙈
  16. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Myślałam, że coś mnie ominęło przez moją mgłę ciążową 😂
  17. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Jest już jakiś prywatny wątek? 🧐
  18. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Ja zwalam na pogodę i dzieciaki 😂 że nocki nieprzespane, bo młody wędruje hihi. Czy ktoś jeszcze oprócz nas dalej trzyma ciążę w tajemnicy?
  19. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    najważniejsze! 👶
  20. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    o mamuniu, jestem taką śpiącą królewną 😂 też tak macie? czekam aż mama zapyta co mi jest, że tak ziewam 🫣
  21. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Na początku byłam pewna, że dziewczynka, a teraz coś bardziej się skłaniam w stronę chłopa 🙈🤔
  22. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    hejj dziewczyny, dziś mam jakiś gorszy dzień.. gardło boli, brzuch jakoś też tak dziwnie eh jakby okresowo.. znowu obawiam się najgorszego...
  23. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    matko święta... 😥 no to chyba skoczył się mój etap spokoju i nie wiem jak dotrwam do następnej wizyty po takich wieściach tutaj... Boże dziewczyny, tak mi przykro....💔
  24. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    bardzo słaby przyrost... u mnie było tak samo przy pustym jaju. ..
  25. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Jejku... Trzymaj się tam.. Najgorsze to czekanie 😥
  26. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Podawali ci tabletki?
  27. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    u mnie mówili, żeby odczekać 2 miesiączki - i taki był plan 🙈 ale mnie los zaskoczył i nie doczekałam ani jednej.. jak to się skończy? - nie wiem. na razie serduszko biło na ostatniej wizycie, ale cały czas żyje w strachu.. A co do poronienia to u mnie niestety po tabletkach jeszcze coś tam...
  28. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    normalne 😄 u mnie teraz też tylko tkliwość
  29. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Co to za obcy zamieszkał w twoim brzuchu? 👽😁👶♥️
  30. callin@

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    o właśnie! 😁♥️ pierwsze to takie wszystko nowe ah jak sobie wspomnę 🤭 a potem tak jakoś czas szybko leci i jakoś tak szybko rosną 🥹
Wróć
Do góry