Nie jestem pewna, czy chodzi o wiek, ale absolutnie Cię rozumiem. Sama jestem bardzo ostrożna z wpisami na forum i bez urazy dziewczyny, ale trzymam pewien dystans z obawy przed krytyką. Niestety. Z tego też powodu, nikt z mojego otoczenia, nawet rodzina, nie wie o naszych staraniach. A jeśli...