reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

ja chodzę caly czas w moich ciuszkach, czasem to juz myśle ze na pewno cos jest nie tak skoro nic się nie dzieje a ja wcale nie czuje sie ciażowo. Nie moge sie doczekac 2 marca. A co do tej ceny tych spodni to mnie powalila. Takich drogich na pewno nie kupię.
 
reklama
Dlatego ja wybieram się do sklepu z używanymi ciuchami ;D
Poza tym licze znowu na wszystkie koleżanki ;D
 
Ja też nie będę sobie raczej kupować firmowych, ciążowych ciuchów, bo to trochę bez sensu jest. Stwierdziłam, że jak kupię na allegro firmowe za 50 zł., to pewnie też je tam za parę miesięcy sprzedam za podobną cenę :-)
 
Byłam dziś w szmtekscie,w którym nie bylam całe wieki :laugh:
I tak mnie cofnęło ;D
Ten zapach mnie odrzucił,więc nici z takich zakupów :D
Zapomniałam,że w piątek kupiłam bluzkę na allegro ;D
 
A ja chyba jednak poprosze kumpla z USA zeby mi cos przyslal. Pogladam w necie co mi sie podoba i zamowie a potem sprzedam na Allegro...
 
albo....
odzież i biżuteria - odzież damska(odzież) - kategorie ciążowa
i juz będziesz na miejscu.
wczoraj na stronie happymum w promocj znalazłam koralowe spodnie za 69 plus przesyłka i się zastanawiam....
jest tez odzież ciążowa w wysylkowym quelle w ubraniach dla najmłodszych
 
reklama
No... ::)
U mnie poszło w górę...tylko dlaczego aż pół kg????
 
Do góry