reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z piciem??!!

hehe a mi się nazbierały już trzy wesela i dwa wieczory panieńskie, to z dwa pifffka się chyba napije ;-)

a z tym niekapkiem.... hmmm spróbuje dziś, choć Oluś ładnie ciągnie z butelki soczki... ale jestem ciekawa jak sobie poradzi. Mam taki niekapek z gumową końcówką.
 
reklama
Odnośnie piwa też lubię, ale jak karmiłam to się bałam napić. Za to teraz mogę się napić od czasu do czasu piwko ( chociaż po tak długiej przerwie głowa nie ta :-D ).
 
A'propos piwka nawet nie wiecie jak bardzo chcialabym sie napic juz ponad 5 mieisecy kiedy nie pilam, takie zimne hmmm, ale wciaz karmie wiec chyba nie bardzo
 
A ja nauczona doswiadczeniem<Zuzinek nie chciala ani butelki,ani niekapka> nie kupilam go Hani.Ma za to kubek z przykrywka i w dziubka sa 3 dziurki przez ktore leci plyn,albo daje jej ze zwyklego malego kubeczka.Kolo roku bede ja uczyc pic przez slomke.
 
U mnie tez nie ma problemu z piciem,chociaz na poczatku nie chciala pic soczkow,ale teraz juz wszystko wciaga i to w bardzo roznych proporcjach.Ogolnie jestem zadowolona,aha jak skonczy 6 miesiecy to zaczne wprowadzac kompot:)))Zobaczymy czy bedzie jej smakowal;-)
 
dziewczyny,a jakie soczki podajecie maleństwom? wyciskane z owoców,czy kupowane? jeśli tak to jakie? bo ja ciągle podaje małej herbatki z hippa,ale wyczytałam dzisiaj,że powodują pruchnicę.a nie ukrywam,że Ola sporo pije.jak dotąd soczki nie były testowane,bo pediatra nie zezwolił.Ola ma dwa ząbki i teraz nie bardzo wiem czym moge zastąpić te herbatki.
 
JA PODAJĘ MACIUSIOWI HERBATKI HIPP ALE W MALEJ ILOSCI A SOCZKI PODAJĘ GERBERA ALBO TEZ HIPPA ALE ROZRZEDZAM JE GOTOWANĄ WODA...CZYTALAM ZE NAJLEPIEJ BYLO BY DZIECKO NAUCZUC PIĆ CZYSTĄ WODE BEZ ZADNYCH DOSŁaDZACZY......
 
Czarodziejko, to samo uwazam, ale czy tak sie da? ja mojej malej od 3 mca daje soczki rozrabiane woda mineralna,tylko zeby mialy smaczek. Teraz mala juz nie chce wody samej, tylko slodkie picie. Mysle jednak,ze producenci sokow powinni wiedziec jakie normy cukrow moga dostawac dzieciaczki....
 
reklama
moja Nina pije bardzo malo, bo nadal jest na piersi. ale jesli juz cos pije, to tylko przegotowana wode. jak tylko dodam jej troche soczku albo herbatki do wody, to od razu sie krzywi i nie chce pic ...
 
Do góry