reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z piersiami?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Widzę, że mamy ten sam problem ;)
Mój mąż niestety też zosatał odgoniony :) Nie wiem jak Wasze piersi "znoszą" ciąże, ale moje nie najlepiej nie dośc że bolą to są aż za bardzo wrażwile na dotyk i czasami jak się niechcący uderzę to czuje ból :(
 
Piersi mniej mnie bolą jak noszę stanik, więc go caly czas mam na sobie z wyjątkiem nocek. Kiedyś koleżanka powiedziała mi, że w późniejszych miesiącach nawet należy spać w biustonoszu, gdyż piersi nie ulegną zniekształceniu (czytaj wydłużeniu).
 
To jest właśnie kwestia rozmiaru, jak piersi sa większe są cięższe i mocniej ciągnie je w dół, to też duże piersi trudniej utrzymać na miejscu, ale nie wiem czy to mądre spac w staniku hmm może jakimś miekkim. Jak śpisz na pleckach to niema raczej takiej potrzeby. Ja np spie na brzuchu. Znaczy nie umiem inaczej zasnąć niż na brzuchu. Ponoć mam tak odkad mama zaczeła mnie przekładać na brzuszek - od razu zasypiałam :laugh: Teraz ćwicze zasypianie na boku jak położe się centalnie na brzuchu to czuje takie wgniatanie boje sie ze dzidzie gniote :-[
 
Narazie nie mam większego problemu z piersiuniami.
Od lekarki miałam przykaz spania na brzuchu (mam łożysko umiejscowione na tylnej ścianie macicy), dla mnie bomba bo tak śpię, ale ostatnio już nie bardzo mogę - dzidzia się wierci i mnie budzi.
Podobno w ciąży należy spać na lewym boku - ja niestety wolę na prawym.
 
A co ja mam powiedziec z moimi 75 B? No teraz już nieco urosły, nosze 80 B chyba. Kompletnie się nie znam na tych rozmiarach, ale czuję, ze trzeba będzie zrobić następny zakup cyckowych wygód:) Jak się chodzi do pracy, to iść bez stanika tak będzie dziwnie wyglądać. Na dodatek pracuję w firmie, gdzie jest więcej facetów.To by mieli temat na lunch:). Narazie sobie je nawilżam tak jak willę mojego brzdąca:).
pozdrowionka!
 
w niektorych firmach nalegają, żeby kobitki chodziły w - szczególnie latem przez klimatyzacje, bo panowie nie mogą pracować ;)
 
A ja zaczełam od delikatnego peelingu. Kupilam sobie zel pod prysznic z peelingiem ale bardzo delikatnym, i na razie na lekkim masażyku poprzestane. Pozniej bede myslec o czyms bardziej "bolesnym", zeby sie piersi przyzwyczaily.
 
reklama
Narazie dziewczny musimy zwrócić uwagę na brzuszki i je oliwkować i nawilżać. Ja pachnę dzidziusiem bo smaruję się dwa razy dziennie oliwką dla dzieci. Cycuszki duże, ale nie sprawiają już tak bardzo dużo kłopotów, gdyż mniej bolą. Prawie idylla.

 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry