reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z piersiami?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Na szczęście nie mam problemów z dużymi piersiami (rozmiar B) i łażę bezkarnie bez stanika. Niech czują wolność ;) Jedynie jak idę do ludzi to zakładam coś na piersi. Zobaczymy co będzie dalej, bo podobno później też mogą "podrosnąć"...

Jeśłi chodzi o leżeniu na brzuchu - czasem się położę, ale za parę chwil przekręcam się na bok, bo mam wrażenie, że duszę maleństwo... Normalnie schiza.
A zasypiam na lewym boku, więc czuję się komfortowo, że nie będę musiała w tej kwestii zmieniać swoich nawyków :)
 
reklama
Super Żuczku!
Lewy boczek jest zalecany, ale ja wczoraj poskarżyłam się mojej lekarce, że nie mogę już spać na brzuszku tak jak mi zalecała z uwagi na umiejscowienie łożyska na tylnej ścianie macicy. Zaczęła się śmiać i powiedziała, że mogę spać sobie na brzuszku a łożyskiem nie muszę się już martwić bo przeniosło się ku górze.
 
Ja tez spie na brzuchu, tzn bardziej na brzucho/boku bo wypracowalam sobie fajny sposob: pod jeden bok zwijam koldre, noge wywalam wlasnie na zawijas. W takiej pozycji spie na brzusio, tyle ze jest on nieco zawieszony w powietrzu i nic nie uciska.
 
Hejka!Zalecane jest spanie a lewym boczku, bo to ułatwia pracę naszego serduszka. Też czasem poleże sobie na brzuszko-boczku. A pomysł Magdy z kołdrą jest idealny, napewno przyda się póżniej jak maluszki urosną w naszych brzuszkach:).Pamiętam,że siostra też tak spała:) Między nogi wkładała albo zwiniętą kołdrę albo poduszkę.Czasem mąż jej zarzucał, że woli się przytulić do podusi niż do niego:).Ach Ci mężczyźni!
 
Śpię podobnie jak Madzia. A tak wogóle to lubię spać na boczku więc nie ma większych problemów. Tylko nie za bardzo lubię lewy boczek, wolę prawy, ale lekarka powiedziała mi, żebym się tym za bardzo nie przejmowała.
 
czy dalej bolą was piersi ??? bo mnie zupełnie już nie, a na początku strasznie mnie bolały, czasem się w nocy budziłam... teraz tylko brodawki się zrobiły wrażliwsze...
 
Kosmi, czuję lekki dyskomfort w piersiach, ale tylko przy bezpośrednim dotyku. Ogólnie jest już ok.
 
Mam tak samo jak aska00
tylko przy bezpośrednim i nieco mocniejszym dotyku. No i nadal brodawki są bardziej wrażliwe

Joaśka
 
reklama
Mi po pierwszych dwoch miesiacach przeszedl zupelnie bol piersi. Teraz nawet nie czuje dyskomfortu, nawet przy peelingu i oliwkowaniu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry