reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja rosnę i rosnę ...

moja pani doktor utrzymuje, że dziecko powinno przybierać 200g na tydzień.. chyba to nie do końca tak:baffled: Marysia przez pierwsze 4tyg. przybrała 600g i przez kolejne 4 też równe 600g.. za dwa dni kolejne ważenie..
 
reklama
Julka w połowie 7 tyg. waży około 4700 g (5000g - w ciuszkach) więc przez 3 tyg. przybrała 700-800 g :szok: ale wiedzieliśmy że tak będzie bo doskonale odczuwają to nasze ręce i plecy :-D
 
My po wczorajszej wizycie z lkka w szoku bo Zoska w 5 tygodniu wazy 5400 (czyli przybrala poltora kilograma w 5 tygodni). A mnie sie wydawalo, ze pokarmu mam niewiele i temu mi na piersi wisi czesto i dlugo a tu wychodzi, ze mi sie po prostu panna z apetytem trafila;-):-)
A centymetrow ma cale 56.
 
Cicha ale Ty masz dobra mleczko, że Zosia tyle przybrała :-)
Moja Basia jest tylko 3 dni młodsza, a waży o kilogram mniej, a i tak wydaje mi się że strasznie przez ten miesiąc urosła i przytyła.
 
U nas wczoraj na szczepieniu.nie mierzyli..:-(ale myslę że 62 urodzeniowe zmieniło się ciót..Za to waga wielka,co tez odczuwają moje ręce..5500kg.!:szok::tak:
 
reklama
marcel przy szczepieniu we wtorek (6 tyg)był wazony i mierzony i tak:
waga: 4800g (3500g przy urodzeniu)
wzrost:61 cm (57cm)
główka:38cm (33cm)
brzuszek: 39,5cm (34cm)
heheh spaślaczek mój malutki:sorry2:
 
Do góry