reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć EWCIK i cześć reszcie dziewczyn, które o nas zapomniały :( ;)
Pewnie nie będę oryginalna gdy powiem, że mam zimy DOŚĆ!!!!!! :mad: Jeszcze chyba nigdy tak bardzo nie tęskniło mi się za wiosną. Wkurzam się, bo straszą, że wiosny nie będzie wcale, że będzie od razu lato, ale... krótkie i zimne! :-[
Tak bym chciała wyjść na spacer, ale gdy jest słoneczko i przyjemnie grzeje a nie gdy kulę się z zimna a Maćkowi gile wiszą do pasa a nosek ma cały czerwony z zimna.
Co do mojej ciąży, to dolegliwości pt. wymioty, senność itp. zniknęły :) Na wadze (na szczęście) nie utyłam jeszcze, ale chyba puchnę, bo nie mieszczę się w spodnie :( Brzuszka też nie mam, tzn. mam swój własny, ale to tłuszczyk a nie ciąża :) Fizycznie więc nie jest najgorzej za to psychicznie kiepsko. Przychodzą chwile, że myślę sobie: "co myśmy zrobili???!!! Po co nam to było???!!! Nie dam sobie rady! Itp." Aha, bo nie wspomniałam, że lekarz ostatnio przyprawił mnie prawie o zawał, bo oznajmił, że chyba będą bliźniaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potem się wprawdzie z tego wycofał, ale stwierdził, że 100% pewność będziemy mieć za m-c! Mój Mariusz skacze ze szczęścia a ja trzaskam zdrowaśki, żeby to było złudzenie i żeby czasem los sobie ze mną w ten sposób nie pogrywał!
To chyba tyle rewelacji...
pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
Ewcik zdjęcia, a właściwie synuś REWELACJA!!!! A to zdjęcie, na którym jest roześmiany aż mnie rozbawiło, super gość! Mój Maciasek ma identyczny pociąg i bawi się nim do dziś dnia, to jest jego ulubiona zabawka, więc mam nadzieję, że i Twojemu się spodoba.
Zaglądam tu często, ale jakoś brak mi weny do napisania czegoś sensownego. U mnie nic się nie dzieje poza stałymi punktami dnia typu kłótnie z Mariuszem czy jazda do sklepu do jadło. Naprawdę brak wiosny odczuwam boleśnie.
Ale skaczę z tematu na temat, bo teraz napiszę o torcie na Maćkowe urodzinki :) Gdy kończył roczek poprosilismy o napis "pierwsze urodzinki Maciaska". Wszystko było ok gdy nagle dzień przed urodzinami dzwoni szefowa cukierni z pytaniem czy to miało brzmieć Maciaska???!!! Bała się, że jej pracownica coś pomieszała i pytała co znaczy Maciaska :) Ale gdy zamawialismy tort na drugie urodziny to dzięki temu nas pamiętali i nie było problemu.
pozdrawiam serdecznie
 
Hej hej witam Mamusie z Opola .Mało nas.Ja jestem mama bliźniaczek Dominiki i Mili.Maja juz po 2 miesiace .:)Moje szkraby jeszcze nie były na spacerze bo najpierw były za malutkie teraz były przez 3 tyg w szpitalu dostały zapalenia płuc a potem biegunki sie zaraziły w szpitalu.Teraz czekam az bedzie cieplo i wyjade z dziewczynami na spacer
:)
 
witaj Iwon.m ! :)
Straszne, że takie maleństwa już zaliczyły zapalenie płuc i szpital :(
Jedna z Twoich córeczek jest moją imienniczką :)
pozdrawiam Cię serdecznie
 
Widziałyście to?

ania19le.jpg
 
witam jestem z opola .....
konkretnie mieszkam koło castoramy na TBSie.pozdrawiam
 
Cześć Kasiurka - witaj wśród nas :)

Ewcik masz naprawdę fajnych facetów - Kajtek to jest niezły przystojniak!! :)
Ciekawe co mi się urodzi, czy też będę mieć dwóch chłopaków czy może parkę?!
Póki co, wertuję w internecie wszystkie strony dotyczące chorób genetycznych... wiem, że jestem stuknięta, ale boję się jak cholera, że może być coś nie tak. Wyczytałam na przykład to, że mówi się, że największe ryzyko urodzenia dziecka z zespołem Downa jest u starszych matek. Niestety jednak aż 70% dzieci obarczonych tą chorobą rodzą matki, które nie ukończyły jeszcze 35go roku życia. Wytłumaczone jest to w ten sposób, że po prostu 95% dzieci rodzi się matkom młodszym, które często nie maja pojęcia, co im grozi i to jest oczywiste.
Dobra, po co ja tak smęcę...?! USG mam 24 marca to już coś będę wiedziała. A wiecie, że za tydzień zaczynam II trymestr - ale ten czas leci, nie?! :)
Ewcik, usmiałam się z tego tortu jak cholera :) Mój mąż stwierdził, że nie wierzy, że cukiernik mógł być takim debilem i że chyba zrobił to celowo, bo np. klient był upierdliwy i powtarzał, żeby ten pamiętał, że tort ma być bez alkoholu czy coś takiego...

Kończę, bo nie wiem co pisać :)

Aha, to na koniec pochwalę się dzieckiem :) Mój synuś nauczył się na pamięć i powtarza mi co jakiś czas taki wierszyk:
"Mamo mamo, co Ci dam
jedno serce, które mam!
A w tym sercu róży kwiat
żyj mi mamo, żyj sto lat!"
:) :) :) :)

Oczywiście, ponieważ ma dwa latka mówi to jeszcze "po swojemu" np. jedno to eno, ale ja wszystko rozumiem i wymiękam jak mi to szepcze do uszka!!!!! :)







 
Tatuś zdecydowanie dziewczynkę :) a ja... chyba też :) ale tak sobie myślę, że mieć takich dwóch łobuzów to też fajna rzecz! :)
 
reklama
USG robię tu w Nysie u swojego ginekologa. Zastanawiałam się nad tym USG we Wrocławiu. Jeśli chodzi Ci o to w Akademii Medycznej to mam namiary.
No to już sobie popisałam, słyszę, że chyba dziecko mi się budzi (mam super głośnych sąsiadów - uroki mieszkania w bloku :mad: ). Kończę, ale jeszcze się odezwę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry