reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Acard i heparyna

reklama
Ja biorę acard przy śniadaniu. Heparyne starałam się brać ok 10-12 h potem. Chwilowo nie biorę, bo mam brać od owulacji, a niestety znowu przyszedł okres, więc 14 dni przerwy i od nowa zastrzyki.

Jak raz Marteczko11 nie zrobisz/nie wezmiesz, to raczej nic się nie stanie (oby to zdarzało się raz, a nie często), ale polecam nastawianie budzika w telefonie. Najlepiej od razu wpisz sobie, w którą stronę się kujesz danego dnia, aby potem się nie musieć zastanawiać :)
 
A zdarzyło Ci się pominąć dawkę acard albo clexane?
Tak raz, akurat tego dnia mialam duzo spraw do ogarniecia i wizyte u gin do ktorej dojezdzam dosc kawalek wiec caly dzien w drodze. Rano przed wyjsciem z domu zapomnialam zrobic zastrzyk, zorientowalam sie chyba kolo poludnia ale bylam poza domem. Na wizycie troszke wystraszona zapytalam moja panią doktor co teraz, uspokoila mnie ze po powrocie do domu moge wziac i mam byc spokojna jesli to sie nie zdarza notorycznie :) wzielam ok 16, a wieczorem juz normalnie acard.
 
Ja biorę acard rano a zastrzyki wieczorem. Lekarz niby mówił że nie ma znaczenia ile jest przerwy i czy wogole jest
Ja od pozytywnego testu bralam heparyne wieczorem (heparyna przepisana przez lek rodzinnego, bo mialam wskazania od hematologa). Na pierwszej wizycie u ginekologa (jakies 2tyg po tescie) lekarz zalecil dodatkowo acard i wlasnie zwrocil i uwage ze acard lepiej wieczorem a heparyne lepiej rano i kazal przestawic :) pierwsza tabletke acardu wzielam razem z zastrzykiem wieczorem i nastepnego dnia rano kolejny zastrzyk.
 
Ja od pozytywnego testu bralam heparyne wieczorem (heparyna przepisana przez lek rodzinnego, bo mialam wskazania od hematologa). Na pierwszej wizycie u ginekologa (jakies 2tyg po tescie) lekarz zalecil dodatkowo acard i wlasnie zwrocil i uwage ze acard lepiej wieczorem a heparyne lepiej rano i kazal przestawic :) pierwsza tabletke acardu wzielam razem z zastrzykiem wieczorem i nastepnego dnia rano kolejny zastrzyk.
To ja podobnie jak ty od pozytywnego testu heparyna wieczorem. A od dzisiaj acard i mówił że obojętne kiedy brać że mogę rano a heparyna wieczór tak jak bylo
 
reklama
Do góry