reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Nie mam pojęcia ☹, cierpliwie czekam na wyniki 😀
Wiesz ze jak czytalam watek to trafilam na dziewczyne i ona tez miala usg ok a pappa wyszla zle, ryzyko chyba 1:40 i srobila sanco i wyszlo jej 1:20 i zrobila amnipunkcje i kariotyp prawidlowy ;) U ciebie tez tak bedzie ;) JAj estem niestey bardzo niecierpliwa znowu dzisiaj plakalam tak sie boje o to dziecko jeszcze bylam na USG znowy w pn i nagrali mi filmik jak dziecko sie pieknie rusza i tak ogladam i lzy same leca.
 
Wiesz ze jak czytalam watek to trafilam na dziewczyne i ona tez miala usg ok a pappa wyszla zle, ryzyko chyba 1:40 i srobila sanco i wyszlo jej 1:20 i zrobila amnipunkcje i kariotyp prawidlowy ;) U ciebie tez tak bedzie ;) JAj estem niestey bardzo niecierpliwa znowu dzisiaj plakalam tak sie boje o to dziecko jeszcze bylam na USG znowy w pn i nagrali mi filmik jak dziecko sie pieknie rusza i tak ogladam i lzy same leca.
Słońce zobaczysz, będzie dobrze 😍 i u mnie i u Ciebie i u każdej dziewczyny 😍
A który tydzień jesteś? I skąd? 😊
 
Słońce zobaczysz, będzie dobrze 😍 i u mnie i u Ciebie i u każdej dziewczyny 😍
A który tydzień jesteś? I skąd? 😊
15 plus 4 a pappa robilam w Salve w łodzi. USG wszystko pieknie i lekarz powiedzial ze pappa moze tylko wykazac ewentyalne pzyszle problemy w ciazy ze np przepisza mi acard. Zalecil pappe bo mam skonczone 36 lat i zapisal mnie do jakiegos proflikatycznego programu darmowego w Salve i pappe mialam za darmo. Myslalam ze to tylko formalnosc a ten do mnie zadzwonil i jeden telefon sprawil ze zyc mi sie odechcialo ;( pozniej znowu zrobilam w pn USG w Gameta Rzgow i tam znowu wszystko pieknie i zalecili Sanco - no i czekam.
 
reklama
15 plus 4 a pappa robilam w Salve w łodzi. USG wszystko pieknie i lekarz powiedzial ze pappa moze tylko wykazac ewentyalne pzyszle problemy w ciazy ze np przepisza mi acard. Zalecil pappe bo mam skonczone 36 lat i zapisal mnie do jakiegos proflikatycznego programu darmowego w Salve i pappe mialam za darmo. Myslalam ze to tylko formalnosc a ten do mnie zadzwonil i jeden telefon sprawil ze zyc mi sie odechcialo ;( pozniej znowu zrobilam w pn USG w Gameta Rzgow i tam znowu wszystko pieknie i zalecili Sanco - no i czekam.
A kiedy wyniki?
Yhym, jeszcze się nie stresuję, zacznę jak zobaczę na wyświetlaczu nr że szpitala...
Z pierwszą ciąża wyniki były okej. Miałam jednak nadciśnienie, obrzęki i ostatnie 1,5 miesiąca w szpitalu spędziłam.
Musimy wierzyć, że wszystko jest ok, a dzieciaczki zdrowe 😍
 
Do góry