reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po...

reklama
ja dozuce kilka slow o dwufazowych mam strasznie niemile wspomnienie. jako 18latka poszlam do swojej pani gin po pierwsze tabsy anty i mi przepisala 2 fazowe przez ktore mialam okres caly miesiac 30 dni ze mnie lecialo nawet jak odstawilam... koszmar .... dlatego jak slysze dwufazowe to mi sie od razu wszystko przypomina. w ogole gdzie mlodej dziewczynie dac dwufazowe masakra. my z m chyba dalej bedziemy po porodzie albo przerywany albo guma choc strasznie tego nie lubie ale pigulami nie chce sie truc. z reszta zobaczymy moze jakas spirala albo cus... ciezko chyba wybrac... musze poczytac caly ten watek moze akurat toras dala jakis fajny pomysl i moze i mi podejdzie :)
 
Ja chyba postawie na naturę, bo rozsądek każe na dwójce dzieci poprzestać ale serce chciałoby jeszcze. Będę mierzyc temperaturę i czekac na wpadkę :D
 
elena ty sobie maseczki ze spermy robisz ?? :szok: :D

hejcz... bede czekac na wpadke ;) dobre :)


ja bym chciala miec jeszcze dzidziusia ale raczej sie zdecydujemy naadopcje chyba ze po ok 5-8 latach zdecyduje sie jeszcze ale nie wiem... ja mam juz dosc lezenia lekow i boli kluc i wszystkiego i strachu przede wszystkim z emoze sie nie udac wiec chyba podziekuje. ale coreczke malenka bym bardzo chciala i raczej adopcja bedzie wchodzila w gre :)
 
missiiss nie odbieram se tej przyjemności. Sperma zawiera dużo białka, więc to dobry kosmetyk. Oczywiście nie smaruję sobie twarzy,ale biodra, uda...
 
U mnie tabletki anty odpadają...Nasilaja objawy depresyjne i za każdym razem musiałam je przerywać z tego względu..Dlatego zastrzyk tez odpada...Bo tabletki odstawie a po zastrzyku kicha...Służyły mi w miare jeszcze te, które można brać podczas karmienia...Ale teraz raczej zdecyduje się na wkładke...No chyba, że do tego czasu uda mi sie dopasować jakąś minipigułke.. Bo teoretycznie antykoncepcyjne i antydepresyjne wykluczają się wzajemnie a gumek nie lubie.
 
Zwykła jest tańsza a umnie ogólnie hormony odpadają....Zreszta mam jeszcze czas a mojego stac na fajki to niech i na wkładke i dobrego gina odkłada.!!!!Chce uzywac bez gumek??? Niech zarobi na to:cool2::cool2::cool2::cool2:
 
reklama
Do góry