reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błędna diagnoza? Puste jajo płodowe , co myśleć ?

Hania1992

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Luty 2019
Postów
15
Witajcie kobietki... Pisze bo sama nie wiem co mam myśleć , poroniłam we wrzesniu zeszłego roku w 7 tc
Teraz znowu jestem w ciąży, znalazłam dobrego lekarza z polecenia 1 USG po dwóch tygodniach od spóźniającej się miesiączki i wyrok ... Puste jajo płodowe .. lekarz dał mi tydzień. Po tygodni znów kontrola i znów ten sam wyrok, umówił mnie na drugi dzień na zabieg .. byłam w szoku wzięłam skierowanie i? Zaraz chwilę później pojechałam do lekarza który prowadził moja 1 ciążę .. nie powiedzualam mu o poprzedniej wizycie i czekałam na ten sam wyrok... Lekarz zrobił USG , od miesiączki minęło wtedy 7 tygodni ... Robi badanie i mówi że z USG wychodzi 5t2d widać ładny pęcherzyk i tyle, dał skierowanie na badania ciążowe i kazał przyjść za miesiąc.. zaczęłam go podpytywać czy to nie znaczy że coś się dzieje złego, a on do mnie że nie.. że czasem owulacja jest przesunięta i nie widzi nic niepokojącego ..
Dał mi nadzieję na to że za jakiś czas ujrzymy coś na USG! Ale ciągle dręczy mnie tamta diagnoza i pośpiech poprzedniego lekarza ... Może faktycznie tą ciąża jest młodsza? Czy któraś z Was spotkała się z czymś podobnym?
 
reklama
reklama
Niech myśli po co ci ten stres przez miesiąc. Każda z nas cię rozumie !
Dziękuję ... Pewnie z duszą na ramieniu będę szła na tą wizytę ... Postaram się te 2 tygodnie żyć normalnie i dbać o siebie jak najlepiej i przysięgam że jeżeli okaże się , że będzie z tego dzidzia to z maleństwem na rękach pojadę do tego wybitnego lekarza i mu pokaze jak urosło to jego puste jajo !
Staram się mieć nadzieję, ale z tyłu głowy mam gdzieś myśli, że znów może się nie udać :( ale mocno wierzymy z narzeczonym że ta historia może się jeszcze zakończyć happy endem ❤️ a za dwa tygodnie myślę że serduszko już powinno byc już widoczne ... Będzie to 9 TC wg OM, ale z USG wychodziloby że 7 z groszem
 
Serio ? Weź przestan ! 4 lata staralam się o córkę zero szans. A o druga no cóż chwila nie uwagii ;) myśl pozytywnie !
Już biorę się w garść!
Postaram się... Przepraszam, że tak tu gledze, ale nie mam tak naprawdę komu się wygadać, nikt nie zrozumie mnie tak jak kobiety które przeszły przez to samo. Chłop się stara, ale widzę że do niego to jakoś do końca nie dociera i ma momenty, że się dziwuje moimi zachowaniami, a jak grzebie w necie to już w ogole się irytuje i mówi że mam przestać szukać i czytac bo na głowę dostanę
 
I tu ma rację Haniu. Nie nakręcaj się na tym etapie i tak nie masz wpływu na nic.
Rozumiem, że teraz to wszystko wydaje Ci się beznadziejne i stresujace, ale wierz mi będziesz mamą !
Trzymam za pozytywne rozwiazanie sprawy. U nie szukaj nie porównuj. Zaufaj swojemu organizmowi
 
I tu ma rację Haniu. Nie nakręcaj się na tym etapie i tak nie masz wpływu na nic.
Rozumiem, że teraz to wszystko wydaje Ci się beznadziejne i stresujace, ale wierz mi będziesz mamą !
Trzymam za pozytywne rozwiazanie sprawy. U nie szukaj nie porównuj. Zaufaj swojemu organizmowi
Postaram się !
Może za 2 tygodnie zobaczymy piękne serduszko ❤️ póki co to mam mdłości, bolą mnie piersi zjem cokolwiek i zaraz mam brzuch jak balon, mecza mnie zaparcia i bóle podbrzusza i... Czuję się jakbym była w normalnej ciąży w 1 która poroniłam nie miałam żadnych objawów ciążowych poza lekkim bólem piersi ... Może to dobry znak ❤️
 
Postaram się !
Może za 2 tygodnie zobaczymy piękne serduszko ❤️ póki co to mam mdłości, bolą mnie piersi zjem cokolwiek i zaraz mam brzuch jak balon, mecza mnie zaparcia i bóle podbrzusza i... Czuję się jakbym była w normalnej ciąży w 1 która poroniłam nie miałam żadnych objawów ciążowych poza lekkim bólem piersi ... Może to dobry znak ❤️
3 mam kciuki bardzo mocno za pozytywne rozwiązanie
 
reklama
Do góry