reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Było ... I ubyło

Kiedy mi tak zacznie ubywać.. Kiedy w ogóle to Male wylezie.. No dzis mam doła strasznego.. Ale rurka pociesze sie z Twoich malych sukcesów moze będzie mi lepiej...;) gratuluje..
 
reklama
Dołączam do was. :-) Mama 10 miesięcznej Mai, obecna waga 72 kg, wzrost 168 cm. :-) Dobrze się czułam ważąc 68 kg, więc póki co dążę do tego. ;-);-)
 
No hej Natuszka :)

Justynka ty nie bój żaby zaraz urodzisz pamiętaj nie znasz dnia ani godziny tym bardziej ze od jakiegoś czasu masz objawy przedporodowe ... ja po 3 porodach a 2 w terminie Ci to mówię :) który masz dzisiaj dokładnie tydz ciąży bo z tel nie widzę?
I będziesz chudła razem z nami !!!
 
A pisałam wcześniej ale mi posta pozarło ...
Co powiecie na wspólne ważenie raz w tygodniu ? Takie oficjalne bez wymówek np. W poniedziałki albo jakiś inny dzień?
 
Może być i piątek :-D
Proponuję aby każda w piątek napisała ile jej spadło przez ostatni tydzień i ile zostało do osiągnięcia celu ... będzie bardziej motywujaco ok? Chyba że macie lepszy pomysł? ..:)
 
reklama
Jutro równo 39 tyg. Ale dzis przespacerowałam się z psina.. Zrobiliśmy ok. 4 km i teraz umieram.. Wszystko mnie boli .. Wszyyyystko... Co do ważenia to jak juz wykluję to piąte pasuje mi, to sobie do teściowej skocze na wagę bo swojej nie mam..
 
Do góry