reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Było ... I ubyło

reklama
No z tymi dietami dla karmiących to jest różnie.. Jedni mówią ze jabłko można jeść inni ze kategorycznie nie! Dlatego trzeba metoda prób i błędów sprawdzać co dzidzi podpasuje.. Tak mi sie wydaje przynajmniej...ale mogę się mylić
 
Justyna a marchew ma dużo wit. A a z nią ostrożnie trzeba w ciąży :-/
Poczekam jeszcze te 2 miesiące.
 
Pewnie masz racje, pamiętajcie tez ze kazda obróbka owocu czy warzywa ( obieranie, gotowanie) zmniejsza zawartość witamin itp. Trzeba by bylo się w to tak lepiej wczytać.. Hmmm... Jak znajdę chwile to zgłębię swa wiedzę na ten temat..:)

A tak w ogóle Dzień dobry:)
 
Rurka z ciebie to jeszcze woda i odchody pologowe schodzą,wiec pewnie jeszcze w najbliższych dniach będziesz fajnie tracić na wadze. Później to już walka:( pamiętam jak byłam w szpitalu i codziennie się ważyłam i codziennie było mniej. Teraz nie ma już tak fajnie.
Chciałbym być juz poniżej setki.
 
reklama
Do góry