reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Przetrzymacie to, wierzę w Was :*
A swoją drogą.. ile możesz przebywać z nimi ? I czy codziennie masz robiony wymaz by się z nimi widzieć ? Jak to wygląda od tej strony?
co dziennie mogę być u nich niby 2 razy dziennie po 15 minut bądź raz dziennie 30 minut, ale pozwalają siedzieć dłużej. Nie mam robionych wymazów, codziennie podpisuję ankietę o braku objawow chorobowych
 
reklama
😭😭 no i się rozpłakałam!!! Też bym dojeżdżała. Jakby to było 400km to bym rozbiła namiot pod szpitalem! Trzymaj się i bądź dobrej myśli. My ci wysyłamy drugie dwa miliony dobrych myśli, abyś wiedziała, że nie jesteś sama. Wszystkie mamy i już prawie mamy przytulają z całych sił! Dziewczynki nabiorą krzepy, podrosną i któregoś dnia wrócicie do domu razem. A za naście lat będziesz im opowiadać jak napędziły ci stracha i że skoro wtedy, na samym początku dały radę, to w życiu też dadzą i nie ma rzeczy, której by nie stawiły czoła!
dziękuję za wsparcie. Dziewczynki są bardzo silne i codziennie udowadniają mi swoją siłę i walkę, dają mi kopa żebym i ja była silna. Póki co wszystko idzie po dobrej myśli, jutro będzie 2 tygodnie jak są na świecie.
 
Pamiętaj, że wcześniaki są bardzo silne [emoji123] Super, że możesz do nich wchodzić, ja swoje córeczki widziałam dwa razy w szpitalu, a później po półtorej miesiąca dopiero przy wypisie [emoji24].
ojej przykro mi, że nie mogłaś widywać swoich coreczek, nie wyobrażam sobie żebym miała teraz nie widywać swoich, codziennie dowożę im swoje mleko,wiec będąc tak blisko tymbardziej nie wyobrażam sobie, na szczęście u nas restrykcje nie są aż tak drastyczne. Jak się mają teraz Twoje córeczki i ile miesięcy już mają?
Lekarze wyciągając dziewczynki mówili właśnie że dziewczynki wczesniaki są silniejsze od chłopców.
 
ojej przykro mi, że nie mogłaś widywać swoich coreczek, nie wyobrażam sobie żebym miała teraz nie widywać swoich, codziennie dowożę im swoje mleko,wiec będąc tak blisko tymbardziej nie wyobrażam sobie, na szczęście u nas restrykcje nie są aż tak drastyczne. Jak się mają teraz Twoje córeczki i ile miesięcy już mają?
Lekarze wyciągając dziewczynki mówili właśnie że dziewczynki wczesniaki są silniejsze od chłopców.

Ja rodziłam prawie rok temu, wtedy nie było odwiedzin. Ja nie dałam rady zawozić swojego mleka, bo bym płakała tam za każdym razem. Mąż codziennie jeździł. Dziewczynki mają 11msc, są zdrowe, brak oznak wczesniactwa. Siedzą, raczkują, rozrabiają [emoji85]. Wszędzie ich pełno, już nie nadążam [emoji2962][emoji3061]. Ale są przesłodkie.
 
Ja rodziłam prawie rok temu, wtedy nie było odwiedzin. Ja nie dałam rady zawozić swojego mleka, bo bym płakała tam za każdym razem. Mąż codziennie jeździł. Dziewczynki mają 11msc, są zdrowe, brak oznak wczesniactwa. Siedzą, raczkują, rozrabiają [emoji85]. Wszędzie ich pełno, już nie nadążam [emoji2962][emoji3061]. Ale są przesłodkie.
A w którym tygodniu ciąży urodziłaś swoje szczęścia?;)
 
Ja rodziłam prawie rok temu, wtedy nie było odwiedzin. Ja nie dałam rady zawozić swojego mleka, bo bym płakała tam za każdym razem. Mąż codziennie jeździł. Dziewczynki mają 11msc, są zdrowe, brak oznak wczesniactwa. Siedzą, raczkują, rozrabiają [emoji85]. Wszędzie ich pełno, już nie nadążam [emoji2962][emoji3061]. Ale są przesłodkie.
juz nie mogę się doczekać aż moje wyjdą do domu. Życzę zdrówka dla Was kobietki. Niech dziewczynki rozwijają się bez problemowo
 
reklama
To chyba tak jak my wszystkie na tym forum;) A znamy się jakoś bliżej? ;)
O nie... Nie wiem jakim cudem trafiłam tu na forum 🙄 coś miś ie poklikalo. Nie nie znam Cię, ale życzę Tobie i wszystkim mamusiom bliźniąt dużo zdrówka i żeby wszystko skończyło się szczęśliwie. Mam nadzieję, że kiedyś sama będę mamą bliźniaków ❤️❤️❤️ ściskam was mocno
 
Do góry