reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

To nie kontrast pomaga w zajściu w ciąże tylko sam fakt, że trochę rozszerza jajowody i pierwsze 3 miesiące są decydujące, tak mi lekarz powiedział i u nas się udało w kolejnym cyklu po HSG [emoji3526]
Tobie też tego życzę nawet i w tym cyklu [emoji846] bo ja w cyklu HSG miałam pozno robione i mnie wszystko tam bolało, wiec cykl z HSG odpuściłam [emoji6]
Bardzo dziękuję za informację i dziękuję za kciuki!💋😍
 
reklama
Ale przy cyklach bezowulacyjnych nie mam co liczyć na to że się uda nie? Badanie hsg nie wpływa wcale na owulację aby sprawić by się odbyła,nie?.[emoji52][emoji21][emoji58][emoji31]
No przy bezowulacyjnych potrzebna jest stymulacja jajników by wyprodukowały jajeczko zdolne do zapłodnienia a HSG to jest drożność czyli jak mówi nazwa udrożnia jajowody, dzięki czemu plemniczki mogą dotrzeć szybciej do jajeczka, ale żeby było jajeczko to jajniki muszą najpierw je wyprodukować [emoji6]
 
Odświeżam wątek... Czy po hsg lekarze pozwalali się starać od razu czy kazali zrobić mc przerwy? Nam powiedział żeby sobie odpuścić ten miesiąc i trzymaliśmy się tego do wczoraj... Ale troche nas poniosło i teraz nie wiem czy mam się martwić czy nie. Czytałam na innym wątku opis dziewczyn i pisały że.mogly od razu próbować zachodzić w ciążę. Jak było u was?
 
Odświeżam wątek... Czy po hsg lekarze pozwalali się starać od razu czy kazali zrobić mc przerwy? Nam powiedział żeby sobie odpuścić ten miesiąc i trzymaliśmy się tego do wczoraj... Ale troche nas poniosło i teraz nie wiem czy mam się martwić czy nie. Czytałam na innym wątku opis dziewczyn i pisały że.mogly od razu próbować zachodzić w ciążę. Jak było u was?
My sie staralismy w kolejnym cyklu po hsg bo ja plamilam sporo I mnie bolalo, wiec nie dalam rady ale I tez podobno jajeczko moze byc napromieniowane RTG i lepiej odczekać ten cykl w którym było hsg - ale z tego co widziałam to dziewczyny inne sie starały w tym samym i w tym samym pozachodzily i raczej nic sie nie działo..
Także spokojnie , stres nie jest Ci potrzebny [emoji6]
 
No właśnie wiem, też nie jest powiedziane że od razu znajdę bo staramy się już kilka miesięcy i nic ale jakoś się zaczęłam obawiać. U mnie było tylko ciut plamienia i to na brązowo i nic kompletnie nie bolalo. Szybko wróciłam do siebie że tak powiem [emoji3526]
 
reklama
My sie staralismy w kolejnym cyklu po hsg bo ja plamilam sporo I mnie bolalo, wiec nie dalam rady ale I tez podobno jajeczko moze byc napromieniowane RTG i lepiej odczekać ten cykl w którym było hsg - ale z tego co widziałam to dziewczyny inne sie starały w tym samym i w tym samym pozachodzily i raczej nic sie nie działo..
Także spokojnie , stres nie jest Ci potrzebny [emoji6]
Może po Sono hsg można się starać od razu. Podczas Sono używa się USG zamiast RTG. Ja mam w czwartek więc się dopytam ale moja lekarka od niepłodności nic nie mówiła że będziemy musieli się wstrzymać
 
Do góry