reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ona
Wtrące się, jeśli mogę. Jak dla mnie jeszcz są negatywne. Przy testach owu obie krechy powinny być takie same lub ta testowakreska ciemniejsza. Masz na teście zapisane. Aha i nie zaleca się robienia testu owu z porannego moczu!:)czyli na odwrót niż przy testach ciążowych:)
Ona kontroluj dalej i trzymam kciuki za dwie grube krechy:)&&&&&&&
 
ONA, różne są teorie. Ale z codziennych staranek wiele dzieciątek się narodziło, także działajcie:tak:;-) oby nie częściej niż 1 raz dziennie,bo żołnierzyki muszą się zregenerować:-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Misia, gratuluję :-) jakieś typy imienne?

Dziewczyny, podczytuję i kibicuję Wam wszystkim, ale nie mam jakoś weny na pisanie :baffled: u mnie nic nadzwyczajnego. J wyjechał, idzie zima... trochę chorowałam ostatnio (przeziębienie paskudne zaliczyłam - pewnie po antybiotykach osłabiona byłam):-(Dopiero 12 listopada mam wizytę kontrolną, żeby zobaczyć jak powychodziły nowe wyniki i by zrobić badania po kolejnym przeleczaniu chlamydii... i tak leci...

A mam newsa: aby dostać opis mojej histeroskopii, musiałam wniosek napisać do działu organizacyjno-prawnego szpitala :szok: masakra, jaka biurokracja!!! Aha i zapytano czy wiem,że trzeba pokryć koszty, tj. 0,59zł. za stronę :-D:tak:

Pozdrawiam Was cieplutko :-*
 
Ona u mnie wszystkie ciąże z przytulanek codziennie w okresie owulacji:) Nie ma się co zastanawiać, trzeba działać:)

Misia
gratuluję synka:)

Ja dziś po wizycie u gina, wszystko git:) Jest pęcherzyk ładny 17mm także owu koło niedzieli - poniedziałku. Jutro ruszamy do boju:)))
 
ONA Zuzik i Jaś też byli poczęci z codziennych serduszek ;-) także sami zadecydujcie :-p

OneMoreTime
no tak Polska i jej biurokracja...ona jest wszędobylska!!

Naala do dzieła! ;-) Kciuki za piękną owulkę zaciśnięte!! :-)


moje Dziecię dziś w nocy obudziło mnie kopniakami!! :-D pierwszy raz coś takiego miałam. W ciągu dnia też był bardzo aktywny, czułam go praktycznie cały dzień ;-) teraz już chyba ma dość bo jest cisza i spokój, pewnie znów zbiera siły na harce nocne :-D


jutro jedziemy z Mężem do naszego Aniołka na cmentarz. W sobotę nie damy rady...
a przy okazji odbierzemy zamówienie z allegro dla Jaśka.
 
Dziekuję Kochane :*

ONA tak jak napisała Lumia.....testy owu wykonuj popołudniu.
Ale powiem Ci szczerze ze u mnie jak tylko pojawiła się"słaba" druga kreseczka to zaczeliśmy działania :) Praktycznie codziennie.......Chyba jeden dzień zrobiliśmy przerwy ;)
Także zacznijcie staranka :tak: Trzymam kciuki &&&&&&&&

Naala również mocno zaciskam kciuki :-) &&&&&&&&&&

OneMoreTime &&&&&&&&&& ......oby wyniki wyszły dobre :tak:
Rzeczywiście masakra z tą biurokracją :baffled: Mi opis histeroskopii wydał osobiście lekarz, który ja przeprowadzał......2 tygodnie po zabiegu. Tylko wpisali mi jedna bzdure.....że na oddziale przebywałam 2 dni...a w rzeczywistości wypuszczono mnie po 3 godzinach od zabiegu :baffled:.

Angelstw ja też ostatnio dostaje kopniaki ok 1:00 w nocy :-D I to niziutko nad spojeniem łonowym:-D Kocham te kopniaki :happy2:
Co kupiliście dla Jasia??? :-)


Jeśli chodzi o imię dla synusia....no to mamy kilka typów.....ale póki co przeważa imię Kevin :happy2:


Miałam dzis wizytę u gin. Wszystko w jak najlepszym porządku. Szyjka trzyma idealnie. Dzidzia ostatnio znajdowała sie 3 palce pod pępkiem....a dzis na wysokości pępka :) Takze Pani Dr bardzo zadowolona :)
25 listopada jadę na test glukozy :-p Aż sie boje.....że puszcze pawia :-p
 
Ostatnia edycja:
Misia my w tym cyklu starankujemy od konca okresu.Wiec widzisz ze dmucham na zimne.Przed wczoraj tylko mielismy przerwe.a tak to codziennie:)Wczoraj było rano a dzisiaj bedzie...hmm...zaraz:)hehe
 
reklama
Misia dla Jasia kupowaliśmy pieluszki tetrowe i flanelki, waciki, obcinaczkę do pazurków, smoka uspokajającego, butelkę - awaryjnie ;-) aspirator do noska, kocyk, grzebyk do włosków, prześcieradełka a dla mnie podkłady na łóżko, koszulę do porodu i majty siateczkowe (choć czytałam że w wielu szpitalach nie pozwalają ich zakładać...no jakoś dziwnie bym się czuła z wielkim podkładem między nogami bez majtek idąc do łazienki) ;-)
i zostanie mi ostatnia partia zakupów w aptece i Rossmanie. :tak:
wychodzi na to że prócz materaca i wózka będziemy mieli już wszystko :-D tylko w totalnym rozpierdzielu :-p

ONA działajcie działajcie ;-) my praktycznie też zaczęliśmy zaraz po okresie z jedną przerwą jednodniową i jedną dwudniową ;-) jakiś spadek formy był :-p a potem działaliśmy aż do samej owulki każdy dzień. Ale dla mnie Twój test jest jeszcze negatywny, kreski powinny być bardzo zbliżone do siebie intensywnością. A który dziś dzień cyklu u Ciebie?

dobrego dnia!!
 
Do góry