reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No nie ukrywam że we wcześniejsze ciąże zachodzilam po codziennych przytulankach i tak jak @Funia90 nawet nie raz dziennie xD chyba nie bede sobie żałować hehe :D się będzie miało udać to sie uda chyba lepiej na spontana [emoji5]
U mnie jest taki problem ze mój mąż ma problemy z częstotliwością stosunków. Jak jest za często to nie ma siły. Ochoty. Wiec dawkowanie jest bardziej pod niego... nie pamiętam seksu dwa razy dziennie..

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj narzekal ,ze malo bylo[emoji15]
I ,ze szkoda ,ze mu nie mowilam ,ze na wakacjach byly"te" dni bo by wiecej dolewal[emoji23]
No i jak tu dogodzic[emoji23]?
Za to teraz w ogole nie ma[emoji4]
Mi sie wydaje ,ze najlepiej cieszyc sie soba i wlasnie nie tylko podczas prawdopodobej owu bo nam sie czasem wiele moze wydawac[emoji5]
W koncu to ma byc owoc milosci a nie stresu i wyliczen[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moj narzekal ,ze malo bylo[emoji15]
I ,ze szkoda ,ze mu nie mowilam ,ze na wakacjach byly"te" dni bo by wiecej dolewal[emoji23]
No i jak tu dogodzic[emoji23]?
Za to teraz w ogole nie ma[emoji4]
Mi sie wydaje ,ze najlepiej cieszyc sie soba i wlasnie nie tylko podczas prawdopodobej owu bo nam sie czasem wiele moze wydawac[emoji5]
W koncu to ma byc owoc milosci a nie stresu i wyliczen[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funiu no to pozazdrościć...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@margotka ale uwierz mi ,ze raz na dzien to dla mnie i tak duzo.
Rzadko kiedy mam checi na drugi i w sumie takie rZeczy to chyba tylko na wyjazdach,w codziennym zyciu jest sie zbyt zmecZonym[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 dokładnie miłość jest najważniejsza :) chociaż na częstotliwość nie narzekam bo jak nie ma @ to ja lubię i codziennie mój M na to jak na lato . Ale fakt jest taki ze na wyjeździe jest inaczej niż na codzień...człowiek wyluzowany humor ma lepszy i podejscie najważniejsze full czasu to i też czas na więcej igraszek bo tak to wiadomo praca i inne obowiązki się widzimy wieczorami zazwyczaj . Dlatego pedzimy na weekendzik
@Margotka2202 hm to może się tak dzieje przez zmęczenie za dużo na głowie i wg , jakbyś chciała częściej to mu powiedz otwarcie albo weź zrób to metoda faceci maja różne fantazje probowalas sposobami ? :) :p nie tylko kobiety są szalone :D nie wierzę zeby odmówił :) czasami to kobieta musi podkręcić atmosferę w związku tak też bywa ;*
 
Hej :D i znowu mi się pokomplikowało wszystko...jutro mam wizyte na 13 , zacznijmy od tego ,że mam problem z dojazdem bo mój M idzie do pracy i nie mam auta ;/ akurat moja ciocia jedzie z córką do lekarza więc mnie wezmą , tylko z samego rana ;/ to akurat spoko bo chce iść do diagnostyki na te badania ale wizyta o 13 ... i dzwoniłam zapytać czy mogą mi przełożyć wizyte na wcześniejszą godz ale nie mogą tak i żebym zapytała lekarza , to napisałam mu smsa i czekam na odpowiedź .

Takie pytanko mam może niezbyt skromne więc przepraszam z góry ... widziałam u siebie dzisiaj biały śluz < co by wskazywało ,że zaczynają mi się te dni > ale między tym zdarzały się nitki jakby krwi , fakt faktem wczoraj baraszkowaliśmy ale nic mnie nie bolało żebym się miała martwić , nadżerki też nie mam bo byłam ostatnio u gina i było ok , myślicie że to takie plamienie okołoowulacyjne ? zdziwiło mnie ,że jest lekko podbarwiony ;/

Wszystkim mamciom i ich pociechom najlepsze życzonka z okazji Dnia Dziecka :*
 
@Ewelyn niby internety piszą ,że jesli wykluczamy u siebie chorubska to normalne zjawisko , ale nie wiem . Ja tak miałam wcześniej jak załapałam , ale teraz by to było za szybko raczej :)
 
reklama
Do góry