reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A dziękuję na razie ok :) czekam na wizytę która mam w wtorek. Lekarz mówił że ma już być prawdopodobnie serduszko i zarodek i mam nadzieję że tak będzie :) miałam wczesna owulacje bo w 12dc beta mi pokazała że moja ciąża ma już ponad 5t i ciekawa jestem co to będzie :) a u cb jak tam samopoczucie?
Dzis mam 5t4d
Wedlug usg to zarodek ma tak jak pisalam 6 mm
12.06 ide do lekarza wiec zobaczymy co powie.

Calineczka chyba mamy podobny wiek ciąży :) hehe fajnie :) mdłości jakieś masz? Bo u mnie kompletnie nic tylko piersi bolą :/ termin masz na luty tak?:)
No wlasnie nie mam bo w tej przychodni maja tak stara aparature, ze Ona chyba nawet zdjec nie robi.
Zestresowałyście mnie teraz.

Wyczytałam, że zarodek pod koniec 5 tygodnia ma 11-12mm więc by się zgadzało
Moim zdaniem miałaś wcześniej owulacje ale raczej w normie masz zarodeczek :)
 
reklama
A dziękuję na razie ok :) czekam na wizytę która mam w wtorek. Lekarz mówił że ma już być prawdopodobnie serduszko i zarodek i mam nadzieję że tak będzie :) miałam wczesna owulacje bo w 12dc beta mi pokazała że moja ciąża ma już ponad 5t i ciekawa jestem co to będzie :) a u cb jak tam samopoczucie?


Moim zdaniem miałaś wcześniej owulacje ale raczej w normie masz zarodeczek :)

Najważniejsze, żeby ciąża przebiegała dobrze :)
 
@gie_er jasne ,ze pamietam[emoji4]
Wiem,wiem juz dochodze do siebie[emoji4]
Co tam u Ciebie?ktory juz tydzien?


@roxie123 ja biore clexane i rzeczywiscie najwiecej dziewczyn go ma[emoji4]
Probowalam go podpytac ale odpowiedz brzmiala,wie pani to jest jak ze wszystkim,czyli nie odpowiedzial mi[emoji4]
Jak moj lekarz powie,ze neoparin jest oki to sie przerzuce na niego[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
11tygodni i 4 dni [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 no tak , w sumie to obojetne byle pomagało :)
@Zaaaneta no to ładnie :) czekam na dobre wieści :) U mnie hm... ogólnie dobrze zaczęliśmy starania ale jak poczytasz wcześniej to zobaczysz cyrki mam z homocysteina . W piatek wizyta

Coś mnie jajniki bolą hm dziś 10 dc może to dobry znak i będzie owulka na dniach ☺
 
Pytanie z innej beczki ;p mam 10dc ...nie wiem dokładnie którego dnia nastawiać się na ow , bo miałam teraz nieregularny cykl ... wcześniej miałam wszystko jak w zegarku więc nie było problemu .
I teraz takie pytanko...przytulać się codziennie czy co drugi ? ... może niezbyt mądre pytanie , ale przy regularnych cyklach nie zastanawiałam się nad tym a teraz nie chce spóźnić ;p
 
Pytanie z innej beczki ;p mam 10dc ...nie wiem dokładnie którego dnia nastawiać się na ow , bo miałam teraz nieregularny cykl ... wcześniej miałam wszystko jak w zegarku więc nie było problemu .
I teraz takie pytanko...przytulać się codziennie czy co drugi ? ... może niezbyt mądre pytanie , ale przy regularnych cyklach nie zastanawiałam się nad tym a teraz nie chce spóźnić ;p
Moja lekarka mówiła ze najlepiej co drugi dzień. Ale my teraz np mieliśmy przytulanki 3 dni z rzędu. I w sumie nie wiem czy to dobrze...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja w ostatnich dwoch ciazach pilnowalam zeby bylo co dwa dni ,nie czesciej a teraz bylo codziennie a nawet dwa razy dziennie czasem i tez sie udalo[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moim zdaniem tez jest ważne żeby kochać się cały cykl. Nie tylko od momentu kiedy wydaje nam się ze jest owulacja do jej końca.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry