reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Zaaaneta To nawet bardzo dobrze! Czas się zawsze do wizyty będzie dłużył ;-)
Właśnie się już martwię bo nie mam żadnych mdłości tylko piersi mnie bolą i już mam shizy :/ale mam nadzieję że będzie dobrze tym razem:)
@zosiak Niestety u mnie same ćwiczenia nie przynoszą efektu. Muszę być na diecie. I niestety przy dwójce maluchów też ciężko znaleźć czas na regularne ćwiczenia. Teraz tylko czekam aż mi obok pracy otworzą siłownię (ale to dopiero po wakacjach bo robią remont), to sobie zawsze znajdę godzinkę ze 3x w tygodniu, by poćwiczyć.
Dziewczyny ja wiem jak jest jak każdy się pyta o to kiedy dziecko (w moim wypadku drugie) bo Julka duża i czemu taka duża różnice wieku chcemy. Nie nie chcemy. Miały być 3 lata a w tym momencie byłoby już 6.. Ludzie nie potrafią pomyśleć że kogoś może spotkać tragedia. Jak ktoś mnie pyta teraz o drugie to mówię że raczej trzecie. Poronienie przestało być tematem tabu.

Tak myślę o tej mamie ginekolog. .. jeśli wszystko było dobrze to myślę że Mały mógł się udusić pepowina. Bo miała chyba polowkowe. Chyba ze nikomu nie mówiła ze coś się złego działo.. Zdrowe serduszko tez nie przestaje nagle bic.. albo jakaś choroba która na usg nie wykryto. Niemniej tragedia niewyobrażalna..

Ja juz na pewno po polodnych. Trochę poszaleliśmy w tym cyklu
emoji38.png


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Margotka coś wspominała w transmisji na żywo że nikomu nie mówi ale jej ciąża też jest zagrożona i że tego nie wi
Roxie wlasnie nie wiem czy jest za niski poziom homocysteiny i czy to moze byc groźne. Ale wlasnie chyba preferowana wartość to 5-7 w ciąży


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana twoja beta jest mega ;) będzie dobrze nie martw się ;) pomysł o dzidzi :) plamienia ustana zobaczysz ;) trzymam kciuki ;)
Dziewczyny po tym jak juz zaplanowalam moj pogrzeb bo do niczego sie nie nadaje ,poszlam sie nazrec i troche mi lepiej.
Mowie Wam taki buc ,ze szkoda gadac.
Torbiel tez mi znalzl na jajniku niecale 3 cm i jeszcze powiedzial,ze lewy jajnik mam za maly ,nie pamietam jakie wymiary ale o tym tez nigdy nikt mi nie mowil,a wiele ginow mnie badalo.

Z tym tylozgieciem,bylam w zyciu gdzies u 10 ginow i nikt mi nie mowil,wiec nie wiem,ale zapytam mojego lekarza na nastepnej wizycie.
Wyobrazcie sobie ,ze to z-ca ordynatora w szpitalu...ehhh mam go gdzies,co ma byc to bedzie ,a wierze ,ze musi byc dobrze,zawsze Was dopinguje to i w siebie musze wierzyc i w nasza dzidzie[emoji4]

Roxie serio zbokol
Wyobrazcie sobie,ze moja jedna przykaciolka chodzi do niego cala ciaze i nigdy nie badal jej piersi.
W piatek byla u niego moja druga przyjaciokka tez w zastepstwie za tego na urlopie i jej tez kazal pokazac cycki[emoji23][emoji23][emoji23]
Jak mi powiedzial ,ze mam sie rozwbrac od gory to sie smialam sama do siebie[emoji12]
Nie wiem jakie kryteria trzeba spelnic zeby mistrz dotknal cyckow[emoji16]

@roki moze to juz@ ktory dc?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funia kochana współczuję Ci tego gina jakiś anty ja to wgl bym mu powiedziała na twoim miejscu że jest nienormalny. Tragedia chyba za karę jest tym lekarzem. Biedna jeszcze ci takich głupot naopowiadal wgl idź do jakiegoś innego lekarza niech cię uspokoi trochę bo pewnie po nocach nie możesz spać :(będzie dobrze nie martw się narazie ciąża jest młodziutka więc na zarodek i ♥ jest jeszcze czas:-*
 
reklama
W sumie to nigdy nie wiadomo do konca kiedy ta owu byla,ja stawiam na 15dc ale ja sobie wiele moge wrozyc.
Racja stresem sobie nie pomoge,co ma byc to bedzie i nic na to nie poradze.
@Olciaj wiem [emoji4]juz sie stawiam do pionu[emoji5]
Przed chwila mialam soki zoladkowe w gardle wiec dzidziol daje znac o sobie[emoji4]

@calineczka24ja tak w ogole w pierwszej ciazy mialam zarodek 8,5 mm i to byl 6t5d co dokldnie zgadzalo sie z ostatnia miesiaczka.
Wiec twoje 6mm szczescia to chyba 6t2d lub cos takiego albo ja juz nie ogarniam?

@roxie123 kochanie a Ty sie nie przejmuj bo to przeciez bez sensu gdyby ta homocysteina nagle powedrowala w gore przy braniu witaminek ,ktore tak ladnie ja obnizyly[emoji4]
Ja uwazam ,ze skoro juz zaczeliscie starania to nie ma co ich przerywac[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 o proszę mdłości się pojawiają hehe bardzo dobrze ! :D niech maluszek daje znać o sobie :D
No chyba nie będę się tym przejmować ... chociaż jak zobaczyłam wynik to mi gały wypadły i mało sie nie poryczałam ze stresu czemu tak ... ale powtórzę i oby się nie potwierdziło .
Starać się będziemy a co ! ...jak bobas będzie chciał to się przyklei do mamy jak nie to co ja zrobie nic... czasami przy super wynikach nie jest tak hop więc myślę że sama homocysteina nie wpłynie nie wiadomo jak , ale tym bardziej będę cisnąć o zastrzyki
 
@roxie123 dokladnie masz racje[emoji4]wcale nie jest powiedziane ,ze nawet przy wszytkich super wynikach bedzie zdrowa ciaza.
Cisnij o zastrzyki i najlepiej z R bo szkoda kasy[emoji4]
I powiem Ci ,ze do bolu mozna sie przyzwyczaic.
Najbardziej bolal mnie 3 zastrzyk po ktorym mialam ogromnego siniaka a teraz zostaja mi takie jakby pieprzyki[emoji4]
Teraz to juz taki nasz rutual wieczorny[emoji3]
Wiecie ,ze od wczoraj przybralam 0,5 kilo[emoji15]niezle sie najadlam ,jakbym czesciej odwiedzala tego lekarza to do dietetyka musialabym sie zapisac[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 powiem mu o wszystkich moich obawach i już ... eh jeszcze ta piątkowa wizyta no same stresy :D A co mu powiedziec jak mi np powie że nie są refundowane ?
Ooooo to dobrze :D przykrywaj kosteczki :** dobre objawy dooobre :D Ty masz wizyte dopiero 22 ?
 
W sumie to nigdy nie wiadomo do konca kiedy ta owu byla,ja stawiam na 15dc ale ja sobie wiele moge wrozyc.
Racja stresem sobie nie pomoge,co ma byc to bedzie i nic na to nie poradze.
@Olciaj wiem [emoji4]juz sie stawiam do pionu[emoji5]
Przed chwila mialam soki zoladkowe w gardle wiec dzidziol daje znac o sobie[emoji4]

@calineczka24ja tak w ogole w pierwszej ciazy mialam zarodek 8,5 mm i to byl 6t5d co dokldnie zgadzalo sie z ostatnia miesiaczka.
Wiec twoje 6mm szczescia to chyba 6t2d lub cos takiego albo ja juz nie ogarniam?

@roxie123 kochanie a Ty sie nie przejmuj bo to przeciez bez sensu gdyby ta homocysteina nagle powedrowala w gore przy braniu witaminek ,ktore tak ladnie ja obnizyly[emoji4]
Ja uwazam ,ze skoro juz zaczeliscie starania to nie ma co ich przerywac[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dzis mam 5t4d
Wedlug usg to zarodek ma tak jak pisalam 6 mm
12.06 ide do lekarza wiec zobaczymy co powie.
@Funia90 uwazasz, ze zarodek jest za duzy jak na ten tydzien?
 
Funia tak jak dziewczyny pisały nie przejmuj sie tym gburem! Idź do swojego za tydzień/dwa i na pewno wszystko będzie Ok. Z reszta nie wiem co on chciał zobaczyc na tak wczesnym etapie.

Calineczka to faktycznie dziwne ze zarodek ma u Ciebie 6mm na takim etapie... zarodek pojawia sie zazwyczaj najwczesniej 5t6t i ma około 3 mm.


U mnie plamienia nadal sa, ale głównie wtedy gdy wylatuje ze mnie rozpuszczona luteina zabarwiona na brąz (przepraszam za opis[emoji2]) a tak poza tym ciagle zadnych objawów [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 pokaz mu to zdjecie co tu wrzucam,na dole .
A w razie co powiedz ,ze znajome maja z refundacja.
Powiem Ci ,ze ja nie wiem czy ten wczoraj nie dalby mi nawet z R bez wynikow,bo tak to wygladalo.
Ja nie zdazylam powiedziec ,ze mam takie wyniki,tylko rozpoczelam zdanie,ze jest po dwoch poronieniach i ,ze dostalam a on dokoczyl za mnie :Clexane.
Czyli moze to typ ktory po dwoch stratach daje profilaktycznie zastrzyki.
Oby dal Ci bez problemu ,bo na prawde zal kasy,za miesac bez R zaplacisz ok 450 a z jakies 140.
Jakbys przeszla na neoparin to miesiac ok 12 zl
Wiadomo jak nie da to nic nie poradzisz ale cisnij go[emoji4]
Ja narazie nie przechodze na neoparin,jak wroci moj lekarz to z nim pogadam i wtedy zdecyduje,bo ten wczoraj mi odradzil.
Taaa ja mam wizyte 22-go ale spokojnie nawet nie chce isc wczesniej ,za duzo stresu mnie to kosztuje[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry