reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Frezja_1 ja też wierzę w zioła. Lepsze niż wszelkie lekarstwa. Ale lepiej kabzy nabijac koncernom niz zainwestować w badania i potwierdzić ich działanie. No zobaczymy z córcia to cykle miałam 35dniowe i test dopiero w 41dc mi wyszedł. Nie czuje się specjalnie ciążowo no ale... Może tak ma być
 
reklama
@roxie123 a kiedy betujesz;)? Jutrooo??:) @AgaB33 sciskam kciukasy i ja! @Frezja_1 za Ciebie rowniez! @roki_1991 czekam z niecierpliwością do czwartku:) na dobre wieści jak u @Marika92 !super!
Ja dzis pierwszy raz robilam paski owulacyjne, u mnie 12dc i zadnego cienia na pasku:/ ciekawe czy nie bede miala bezowulacyjnego cyklu przypadkiem..chociaz jakbym juz miala owulke może i dzis ale chyba za wczesnie, ostatnio mialam 14/15 /16 dc.nigdy tego nie obserwowalam no i zielona jestem ze nie wiem..no ale w czw gin chcial coa podejrzec, po owulacji cos by zobaczyl?albo ze mialoby byc bez owulki?
@membaris jak starania?kiedy testujesz?myslisz ze cos sie moglo zagniezdzic?? @anja93 a toxo, cyto i rozyczke robilas?tez warto ja zrobilam i sie balam wyniku rozyczki ze jeszcze szczepienie bede musiala i jeszcze czekać do staran wtedy..tak jak dziewczyny mowily wit d moze zelazo i ferrytyne?zobaczysz czy dobrze sie przyswaja i czy trzeba zwiekszyc ilosc wcinanych burakow i watrobki:)
@Totois30 starania były miejmy nadzieję że owocne :) czy się coś zagnieździło to zobaczymy na razie na nic się nie nastawiam. Kiedy testuje? nie wiem, jak będę ze dwa dni przez @ to pewnie nie wytrzymam i zrobię test bo mam kilka w domu. A co dalej to zobaczymy :) planowo okres powinnam mieć 2 grudnia wieć jeszcze muszę trochę poczekać ;)
 
@Frezja_1 u mnie na wsi głębokiej monitorowanie cyklu to cudo jest. Musiałabym jeździć prywatnie ok 80km a mnie na ten.moment na to nie stać po prostu. Zła jestem na siebie. O tamtą ciąże bo to moja wina że poleciała... a teraz niepotrzebnie ta luteine brałam. Oj mam do siebie pretensje bo zawinilam tej stracie.
 
@Frezja_1 u mnie na wsi głębokiej monitorowanie cyklu to cudo jest. Musiałabym jeździć prywatnie ok 80km a mnie na ten.moment na to nie stać po prostu. Zła jestem na siebie. O tamtą ciąże bo to moja wina że poleciała... a teraz niepotrzebnie ta luteine brałam. Oj mam do siebie pretensje bo zawinilam tej stracie.
Aga co Ty za glupoty piszesz. Niczemu nie jesteś winna. Przeciez gdybys wiedziala, ze cos moze pomoc dzidzi to na pewno bys to zrobiła. Nie przekreslaj cyklu slonko, jeszcze moze cos z tego byc. 80 km to daleko. A nie masz gdzies blizej jakiegokolwiek gina by isc tylko na monit. Najblizszy ginekolog 80 km? Gdzie Ty mieszkasz???:p;) ja na monit chodze do innego, tez w moim miescie, ale u niego umawiam sie na godzinę i wchodze bez kolejek i place 50. Do mojego to trzeba sie wysiedziec w kolejce i 100 wizyta.
Hm moze po pracy dalabys rade podskoczyć, chociaz zostawmy to bo moze cos jeszcze bedzie z tego cyklu.
@hona co u Ciebie? Nie pisz tego, czego masz nie pisac:D, ale daj znac co u Ciebie.
@ivvonka zakopalas sie w papierach?:p
 
@AgaB33 zgadzam się z Frezją że głupotki piszesz. Nawet nie wolno Ci w ten sposób pisać bo nie miałaś przecież na to wpływu. jeszcze poczekaj może a nóż widelec się udało tylko za wcześnie jest żeby wykryć ciążę.
@Totois30 zapomniałam Ci jeszcze dopisać o tych testach owulacyjnych. Nie martw się że nic nie pokazało. U mnie pierwszy wyszedł ledwo widoczny a już na następny dzień ( wg obliczeń miałam mieć wtedy owulacje) wyszedł mocny pasek i utrzymywał się jeszcze przez następny dzień.
Także testuj na spokojnie :)
 
@Frezja_1 80km do lekarza i powrót do domu razem. Wizyta 100zl. Tu gdzie teraz pracuje to nie ma nikogo komu warto dodatkowo płacić. Tacy specjaliści jak i ten mój emeryt z przychodni na NFZ. A o tamtą ciąże zła jestem bo mogłam sobie to koszenie trawy darowac i leżeć plackiem. Ale nie pomyślałam nawet że takie konsekwencje będą. W ciąży z córcia robiłam wszystko do ostatniego dnia. Kurcze że taka głupia byłam.
 
@Frezja_1 80km do lekarza i powrót do domu razem. Wizyta 100zl. Tu gdzie teraz pracuje to nie ma nikogo komu warto dodatkowo płacić. Tacy specjaliści jak i ten mój emeryt z przychodni na NFZ. A o tamtą ciąże zła jestem bo mogłam sobie to koszenie trawy darowac i leżeć plackiem. Ale nie pomyślałam nawet że takie konsekwencje będą. W ciąży z córcia robiłam wszystko do ostatniego dnia. Kurcze że taka głupia byłam.
Gdyby zarodek byl zdrowy to by mu koszenie trawy nie zaszkodzilo. Bywaja przypadki E laski chca poronic i cuda wyprawiaja, chodza do solarium, skaczą i nie wiem co tam jeszcze a jak zarodek jest silny to i tak sie mamy trzyma. Gdy jest slaby to lezenie nie pomoże. Tak bywa. Kazda z nas poronila i kazda na pewno na poczatku szukala winy w sobie, ale my jestesmy wspaniale i dla dzidzisia zrobimy wszystko.
Lece, odezwe sie wieczorem.
 
@ZoryaX77 czerwiec będzie ciężki, tak samo jak dla mnie listopad. Ale może do tego czasu będziesz miała pod sercem kolejne maleństwo, to będzie trochę łatwiej. Z resztą z czasem troszkę łatwiej z tą myślą żyć. Nauczysz się. I może nie będzie tak źle jak ci się wydaje :)
@Totois30 test jak masz czułość 25 to beta wyjdzie szybciej niż test ;) u mnie drugi pomiar bety był dopiero 14.8 więc test by przy tym nie wyszedł ;)
A ja czekam sobie na wyniki i siedzę w pracy znowu. Blee....
 
reklama
Do góry