reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 badanie Ci to wykazało? Że nie możesz glutenu ? Ja tego nie robiłam i chyba nie chce wiedzieć xD
@mfifi04 kochana nie mam pojęcia w czwartek 3tyg minie ... ja jestem na zawale na razie...podziwiam Cię ze tak spokojnie to przyjelas ja się boję in vitro bo wiem ze gwarancji nie daje :(
@martakratka zmień lekarza bo to coś nie halo


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kb.karola90 rozumiem cię doskonale.... Też byłam u babci w sobotę i zaczęła pytać kiedy jakieś dziecko, że może już jestem w ciąży. Zaczęła mówić że "szkoda tego co poleciało". Więc rozumiem doskonale... Ja swojej tylko ostro powiedziałam żeby skończyła ten temat... Ale jeszcze ze dwa razy go zaczęła

@gosia100 dziękuję że pytasz. Fizycznie już mi lepiej, przeszło przeziębienie i inne objawy praktycznie też. Ale psychicznie czuje się źle.

Dziewczyny, przepraszam was, ale mam doła. Dostałam wyniki badań i okazuje się że mam predyspozycje do celiakii i na samą myśl że mam totalnie odstawić gluten, jest mi jeszcze gorzej :( może nie będzie tak źle, ale póki co mnie to zdolowalo i nie mam humoru na nic :(

Kibicuje wam z całego serca dziewczyny i trzymam za was kciuki, ale tak mi źle że nie chce wam tu smutac więc siedzę cichutko w cieniu i nie pisze nic :(
Ja byłam na diecie bezglutenowej przed starania i w trakcie i w ciąży. Da się i nie jesteś odosobniona . Jakbyś potrzebowała czegoś się dowiedzieć to pisz :-)
Dziewczyny wezcie mi cos poradzcie bo ja jiz nie mam sily.... znowu potop. Myslalam ze sie konczy powoli a po przyjsciu z pracy znowu potop..
Idź koniecznie do lekarza. Za długo to trwa..
@Katarina91 kochana gratulacje ! :) buziaki dla Frania :*

@Funia90 jak tam się masz?
Kulasz się jeszcze?

Dziewczyny byłam dziś u ginekologa i wszystko pozamykane :szok:
Zła trochę na niego jestem bo dopiero dziś dał mi skierowanie na badanie Gbs a ja za tydzień mam termin porodu :errr:
Ale jak pytałam czy jeszcze jakieś badania trzeba zrobić to mówił, że wszystko mamy już zrobione :growl:
Z tego co wiem to 5 dni się na wynik czeka :szok:
Tak wynik gbs około 5 dni. Spokojnie gdyby zaczęło się coś dziać wcześniej w kwestii porodu to po prostu profilaktycznie podadzą zastrzyk Tobie a później w razie potrzeby Malenstwu .

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 7 grudnia i wierz mi lub nie, ale tylam tak szybko, ze w dzinsy, ktore mialam na sobie w sobote, w nastepny czwartek juz nie weszly mi na tylek. Ja rano jem granole z jogurtem greckim albo owsianke, na obiad jem normalny posilek, ale nie jem smazonego a na kolacje to jadlam warzywa, ale okazalo sie, ze powinno sie jesc bialka, wiec bede jest bialka. Kupie tez sobie rowerek stacjonarny. Mialam jechac do sklepu w czwartek, i tak przekladam i przekladam. A co najgorsze, to od tej mojej grubosci zaczyna mnie bolec kregoslup. Przytylam baaardzo szybko.
Trzymam kciuki za testowanie!

Edit: juz chyba ogarnelam, o co chodzi moim cyckom... ja od 15dc smaruje sie tym kremem z progesteronem. To na bank od tego dziadostwa...

1516633598-85f13d4d969c14b3-aaaaaa.jpeg

Jest 10:06 rano i wklejam owsianke, na potwierdzenie faktu, ze robie wszystko, zeby scchudnac.

To nie dawno, a ja jakos myślałam, ze w okolicach pazdziernika, tak jak ja. Nie wiem co mi sie ubzduralo. Czyli teraz pierwszy cykl staran? To rzeczywistość szybko przybierasz :O ale jakoś sobie damy radę , bo my ambitne babki jestesmy :)
 
@Aggs fajna babcia i masz po niej jeszcze pamiątkę. Ale strasznie to przykre, że takie dwie straty musiałaś przeżywać naraz. Moja najlepsza babcia (ona była jak anioł, nawet urodę taką delikatną miała) bardzo wcześnie zmarła.
Zawsze sobie powtarzam jak mi z tego powodu smutno, że to tak jest, że wszyscy w dniu poczęcia dostajemy bilety na podróż do tej samej stacji - niebo. (Niektórzy je wyrzucają-ale to już inna historia) Nie wszyscy możemy tylko jechać tym samym pociągiem, bo mamy zarezerwowane różne daty i godziny. Ale wszyscy możemy dojechać w to samo miejsce i tam już na nas ktoś bardzo kochany i stęskniony będzie na pewno czekał.
 
To nie dawno, a ja jakos myślałam, ze w okolicach pazdziernika, tak jak ja. Nie wiem co mi sie ubzduralo. Czyli teraz pierwszy cykl staran? To rzeczywistość szybko przybierasz :O ale jakoś sobie damy radę , bo my ambitne babki jestesmy :)
Damy rade! A co do przytycia, to ja na prawde uroslam jak balon. Co prawda od kiedy znalezli u mnie hashi i ustalali dawke lekow, to juz wtedy zaczelam tyc. Najpierw pozegnalam sie z trudem z rozmiarem 27, teraz w 28 juz sie ledwo mieszcze, ale na sile upycham to swoje dupsko... dodam, ze na spokojnie 28 nisilam jeszcze 2 miesiace temu...
Ja jestem wlasnie po maratonie, zobaczymy, czy cierpienia mojej cewki moczowej nie poszly na marne! A ty Gosia kiedy testujesz? Ja na poczatku lutego.
 
@Aggs fajna babcia i masz po niej jeszcze pamiątkę. Ale strasznie to przykre, że takie dwie straty musiałaś przeżywać naraz. Moja najlepsza babcia (ona była jak anioł, nawet urodę taką delikatną miała) bardzo wcześnie zmarła.
Zawsze sobie powtarzam jak mi z tego powodu smutno, że to tak jest, że wszyscy w dniu poczęcia dostajemy bilety na podróż do tej samej stacji - niebo. (Niektórzy je wyrzucają-ale to już inna historia) Nie wszyscy możemy tylko jechać tym samym pociągiem, bo mamy zarezerwowane różne daty i godziny. Ale wszyscy możemy dojechać w to samo miejsce i tam już na nas ktoś bardzo kochany i stęskniony będzie na pewno czekał.
Dokladnie tak. W koncu i tak sie spotkamy. Chociaz moja siostra wierzy w reinkarnacje i proboje nas przekonac. Wierzy, ze urodzila naszego dziadzia. A najsmieszniejsze jest to, ze jej mala bardzo go przypomina. We wszystkim. Nawet chod i pozy ma takie same. Kiwdys w zabawie zawiesila sie i powiedziala do mnie cyt: "ja jestem twoj dziadek Z". Ale ten maly potworek miewa czarne poczucie humoru i jest piekielnie inteligentny, wiec na te cechy zwalam jej zachowanie. Ale przyznam, ze wowczas dostalam gesiej skorki, tym bardziej, ze mala miala okolo 3 lat.
 
@Aggs ciekawe z ta siostra:) ja tez melduje koniec maratonu:) a widzisz to masz hashi, fajnie ze cos konkretnego, ja mam cos ale nie wiadomo co, jako ze mam cos to zeby nie bylo ze nic mi nie dadza, to maja mi dac heparyna w postaci clexane i acard. Oby trafili;)
 
Ostatnia edycja:
@agatush wiem wiem, że w razie czego podają profilaktycznie, ale wkurzyłam się bo pytałam go dwa razy o badania. :growl:
Po co mają niepotrzebnie maleństwo kuć, mnie to mogą :-p

@Funia90 wywołuję Cię :p

@Aggs Ty taka chudzina jesteś, że nic tylko pozazdrościć :rolleyes2:

Zafasolkowane jak się macie?
 
@Katarina91 gratuluju Frania [emoji5]jest piekny[emoji7]

@roki_1991 wiem ,ze ciezko odstawic gluten ale na pewno dasz rade[emoji5]to na pewno tez poprawi jakosc komorek skoro masz tendencje do celikaii i poczujesz sie lwpiej.
Pomysl ,ze dla dzidzi wszystko.
Od kiedy mozecie sie starac?oki czytam ,ze zaczynacie wiosna,mysle ,ze to bardzo dobry pomysl,dojdziesz do siebie i tez oczyscisz organizm.
Poszukaj jakis fajnych przepisow i do dziela.
A poki co schrup ostatni raz chrupiaca biala buleczke[emoji2]

@mififi04 super plan[emoji5]

@Calineczka24 jestem ,jestem .
U mnie nic sie nie dzieje:/ wywolanie dopiero 41+0 tosz to kawal czasu,ja osiwieje do tej pory[emoji32]na styczniowkach juz prawie wszytskie tula malenstwa
A Ty jak sie czujesz ogolnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Totois30 ja też pamiętam, że jak pierwszy raz wchodziłam na forum to @Marika92 zaczynała ciążę - a tu już 16 tydz. szczerze w tym momencie przeraziło mnie jak ten czas szybko leci ....
@kb.karola90 rozumiem te wahania nastrojów, też tak mam, czasem mam super dzień, z myślą że wszystko sie ułoży, ze bede walczyła i bedzie wszystko dobrze, a czasem dół, ostatnio dowiedziałam się ze znajoma jest w ciąży - to normalnie się poryczałam, ale szczerze jej gratuluję i sie cieszę. Niestety strata dziecka na zawsze w nas zostanie .... Oby czas zleczył rany i dał nam rodzeństwo dla naszych aniołków :)
 
Do góry