reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak byłam. Pęcherzyk jest i jest większy niż we wtorek. Jednak na USG lekarz zauważył jeszcze rozlaną krew, powiedział, że nie umie dziś jeszcze nic odpowiedzieć dlatego mam przyjechać w sobotę na ponowne badanie. Mam nadal brać Duphaston. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok.....😔


Będzie dobrze ❤️ może to krwiak. Trzymam kciuki 😘 a w sobotę może będzie serduszko 😉
 
reklama
Tak byłam. Pęcherzyk jest i jest większy niż we wtorek. Jednak na USG lekarz zauważył jeszcze rozlaną krew, powiedział, że nie umie dziś jeszcze nic odpowiedzieć dlatego mam przyjechać w sobotę na ponowne badanie. Mam nadal brać Duphaston. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok.....😔
Trzymam mocno kciuki!!!!!
 
Tak byłam. Pęcherzyk jest i jest większy niż we wtorek. Jednak na USG lekarz zauważył jeszcze rozlaną krew, powiedział, że nie umie dziś jeszcze nic odpowiedzieć dlatego mam przyjechać w sobotę na ponowne badanie. Mam nadal brać Duphaston. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok.....😔
Moze to być krwiak. Sama mialam krwiaka w donoszonej ciazy. W sumie mi przypomniałaś ze na prenetaknych lekarka go zobaczyła. 🤷‍♀️🤔 bądź dobrej myśli.
 
Dziewczyny, co może oznaczać ta rozlana krew? Czy to jest właśnie krwiak? Mój lekarz nie nazwał tego. Na zdjęciu USG jest obok pęcherzyka ciążowego 😔
 

Załączniki

  • IMG_20201029_222151.jpg
    IMG_20201029_222151.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, co może oznaczać ta rozlana krew? Czy to jest właśnie krwiak? Mój lekarz nie nazwał tego. Na zdjęciu USG jest obok pęcherzyka ciążowego 😔

Dziewczyny, co może oznaczać ta rozlana krew? Czy to jest właśnie krwiak? Mój lekarz nie nazwał tego. Na zdjęciu USG jest obok pęcherzyka ciążowego 😔
Zaznaczysz gdzie jest ta krew i pęcherzyk, bo nie wiem czy dobrze patrzę 🤣
 
A wlokniak to to samo co mięśniak? Bo na ostatnim usg lekarz mi powiedział, ze widzi wlokniaka i żebym się nie stresowała jak bede plamić na brązowo, bo to może być z jego powodu. I albo on się wchłonie albo będę plamić. Na razie póki co dzięki Bogu nic się nie dzieje
 
Hej dziewczyny byłam u lekarza, w badaniu USG powiedział, że krwiak jest dużo mniejszy niż poprzednio, czyli się wchłania. Pęcherzyk jest ale przy pobraniu pomiaru lekarz stwierdził, że wielkościowo wygląda podobnie jak 2 dni temu, a on chciałby żeby rósł. Jak zapytałam o szansę powiedział, że nie chce jeszcze nic odpowiadać, mam dalej brać Duphaston 3x1 i oszczędzać się. Kolejna wizyta we wtorek po południu. Pęcherzyk dziś miał 1,38cm. Czy może się jeszcze udać?
 
reklama
Hej dziewczyny byłam u lekarza, w badaniu USG powiedział, że krwiak jest dużo mniejszy niż poprzednio, czyli się wchłania. Pęcherzyk jest ale przy pobraniu pomiaru lekarz stwierdził, że wielkościowo wygląda podobnie jak 2 dni temu, a on chciałby żeby rósł. Jak zapytałam o szansę powiedział, że nie chce jeszcze nic odpowiadać, mam dalej brać Duphaston 3x1 i oszczędzać się. Kolejna wizyta we wtorek po południu. Pęcherzyk dziś miał 1,38cm. Czy może się jeszcze udać?
Który to już TC ?
 
Do góry