reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam po dluzszeeeeeeeeeej przerwie
Izunia [*] dla twojego aniołka niech powróci do Was jak najszybciej i do calej reszty kobiet które wlasnie na to czekaja.
Magdalenka,glorcia super ze,maluszki rosna sobie zdrowiutko juz nie wiele pozostalo ale poki co jeszcze,nacieszczcie sie jedrnym biustem i pokaźnym brzusiem chociaz ..no wlasnie glorcia obiecala i nic ale no nie będę upierdliwa nawet,jeśli teraz mozna by mi bylo w tym stanie to wybaczyć....
Dorcia Na pewno jestes juz,bardzo szczesliwa i wyczekana na to swoje male wielkie szczęście
Peraplu ja tez poczulam ulgę,gdy mialam juz to za sobą ale i tez w tym samym czasie byl zal i pustka ktora kaleczyła mi serce...
Renia Gratulacje !!!!
angelstw juz nie dlugo nasz dzien czekaja nas prenatalne zycze Tobie i sobie aby wszystko bylo jak najlepiej i wszystko z pomocą Boską szlo ku dobremu aż,do finiszu
no i oczywiscie pomyslalam tez o mamci2014 ktora sobie,juz pewnie odpoczywa ....mmmmm ale ma sie dobrze ...
Alzunia ,Martusia o Was tez zawsze myślę tylko nie zawsze wiem,co napisać a,chcac,wrocic do wątków waszych musialabym,w,tej,chwili pozbyc się tego co juz napisalam a,wiec pozdrawiam Was i zycze dużo,zdrowka ...
 
reklama
Doris nie ma to jak lewatywa co? ;) w szpitalu nie można się wyspać... Już za chwilę będzie po :D I dopiero będziesz miała zajęcie ;) Trzymamy kciuki!

Angelstw, Renata chyba Was wyprzedzę z wizytą, bo idę w poniedziałek :)

Magdalena a ile wody pijesz dziennie? Te zaparcia mogą być przejściowe. Macica ciągle rośnie i ciągle zmienia położenie jelit. Mam nadzieję, że za kilka dni, tygodni wszystko się tam ułoży i udrożni. Jeszcze tak sobie myślę... W jakiej pozycji śpisz? I jaki masz tryb dnia? Chodzisz na spacery?
no i doczytalam,sie tez jakiegoś wpisu alzuni hehe
kochana Ty nas wyprzedzasz i tak juz z nadmiarem ze wszystkim to i wizyta musiala wręcz byc wczesniej nie moglo byc inaczej nawet o tym jak wspaniale mozna spędzać czas w toalecie wiedzialas pierwsza :-D a My z angelstw to teraz tylko zbieramy wszystko po Tobie ... Ale taka byla umowa ze przyjmować będziemy wszystko i to z wdzięcznością :p
 
Cześć Ciocie :-)
Jestem Oliś, urodziłem się o 11.53, ważę 3710 g i mam 56 cm
uploadfromtaptalk1467327159192.jpeg


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1467327159192.jpeg
    uploadfromtaptalk1467327159192.jpeg
    130,9 KB · Wyświetleń: 1 377
Cześć Ciocie :-)
Jestem Oliś, urodziłem się o 11.53, ważę 3710 g i mam 56 cm
Zobacz załącznik 761973

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Gratulacje ;))) jest śliczny . Odpoczywaj teraz i zbieraj siły dla maluszka . Wyobrażam siebie jaka jesteś szczęśliwa , życzę dużo zdrowia dla wam obu . :)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doris cudo: )małe kochane cudo: )

Hej laski zaniedbalam was wiem przygotowania do wakacji i obowiązki domowe mnie pochlonely mama jest po operacji ma się dobrze ja się wszystkim zajmuję.
Jutro jedziemy nad morze, dziś będzie wielkie pakowanie: )

Pozdrawiam Was i idę się wykąpać puki mały śpi.
 
reklama
Do góry