reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Funia mylisz chyba pojecia dorob tylko te 2 brakujace bo wszystkie 3 razem to p/c antyfosfolipidowe. Wiem ze to trudne i glupie wiele nowych nazw i wszystkie sie mieszaja. Mnie wprowadzili w blad w labolatorium i stad juz wiem ze to tak wlasnie jest.

Mam pytanie do przyszlych mam. Kiedy zaczely wam sie stawiac brzuszki i czy czulyscie cos tego typu jak wbijanie igly w pochwe az do szyjki. Taki przeszywajacy bol. U mnie nie zbyt mocny ale odczuwalny.
I jeszcze jedno pytanie czy ktoras miala problem ze skaczacym cisnieniem na przelomie 1 i 2 trymestru?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hajmal Z tego co kojarzę takie kłujące uczucie w szyjce, to może być oznaka jej skracania. Brzuch mi się stawiał, jak już go dobrze było widać - ok 7m-ca. Mnie tak zaczęło kłuć tuż przed porodem - poszłam do lekarza (ale już z bólami z krzyża i właśnie takim kłuciem), szyjka była bardzo krótka, ale zamknięta.
 
Funia mylisz chyba pojecia dorob tylko te 2 brakujace bo wszystkie 3 razem to p/c antyfosfolipidowe. Wiem ze to trudne i glupie wiele nowych nazw i wszystkie sie mieszaja. Mnie wprowadzili w blad w labolatorium i stad juz wiem ze to tak wlasnie jest.

Mam pytanie do przyszlych mam. Kiedy zaczely wam sie stawiac brzuszki i czy czulyscie cos tego typu jak wbijanie igly w pochwe az do szyjki. Taki przeszywajacy bol. U mnie nie zbyt mocny ale odczuwalny.
I jeszcze jedno pytanie czy ktoras miala problem ze skaczacym cisnieniem na przelomie 1 i 2 trymestru?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi juz w 12 tc brzuch robik sie twardy. W 29 tc wyladowalam w szpitalu bo nie szlo zlagodzic tabletkami. I dostawalam magnez w kroplowce i po tym przeszlo. Mnie czasami tak wlasnie lapalo jak by mi szpilki wbijali. Ale szyjke do konca mialam dluga. Jesli cos Cie niepokoi skonsultuj najlepiej z lekarzem. Bo niestety ciaza ciazy nie jest rowna. A co do cisnienia. Ja mialam na samym koncu ale.jesli u Ciebie juz skacze to pewnie dostaniesz tabletki na zbicie.
 
Margotko, faktycznie zrób sobie bhcg, też dziś oddałam próbkę do badania. Zrobiłam dziś część badań, resztę w przyszłym tygidniu. Zbadałam też witaminę D, myślałam, że tańsze to badanie :dry: w diagnostyce 60 zł
 
Wzielam magnez, nospe forte i leze. Jesli zacznie kluc to jedziemy na ip. Na razie od poludnia nie kulo wiec mam nadzieje ze sie uspokoi. Troche sobie posprzatalam z rana musze chyba zwolnic tepo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@hajmal zespol antyfosfolipidowy to badania: po antykardiolipionowe(to robilam w obu klasach)
Pp B2-glikoproteinie
Antykoagulant tocznia? O to Ci chodzilo?
Masz racje strasznie tego duzo,a w dodtaku nie bardzo mialam teraz czas sie wczytywac...


Mam nadzieje,ze z szyjka wszystko w porzadku,ale moze lepiej podjedz do gabinetu i sie upewnij,nigdy nie bylam na tym etapie wiec nie pomoge[emoji20]

@katarina to rzeczywiscie doac duzo ta wit d kosztuje,myslalam,ze bedzie kolo 30 zl max.
No ale lepiej dmuchac na zimne,bo nadmiar tez szkodzi,wiec trzeba wiedziec czy suplementowac[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Funia jeszcze chyba przeciwciała antyfosfolipidowe, przeciwciała przeciwjadrowe ANA to tez do zespołu antyfosfolipidowego. Ja chce jeszcze zbadac przeciwciała przeciw antygenom łożyska. Badalas to?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry