reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@katarina pp antygenom lozyska tez zamierzam zbadac.
Jak sporzadze liste to wstawie ja tu na pewno[emoji4]
Nie wiem jak z tymi przeciwcialami przeciwkadrowymi co napisalas,musze pocztac o tym.

@patuska witaj,bardzo mi przykro.
Kiedy to sie stalo?ktory tydZien?mialas zabieg?

@hajmal rzeczywiscie powinnas zwolnic tempo[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro mi, że i Ciebie to spotkało.
Fizycznie doszłam do siebie bardzo szybko, w ciągu 3 tygodni. Psychicznie, chyba nigdy nie dojdę.

Dziękuje za odpowiedź widzę że jesteś w ciąży, ściskam mocno i gratuluje :* ,która to twoja ciąża jeśli moge spytać ?Długo czekaliście żeby się znów starać?
 
@katarina pp antygenom lozyska tez zamierzam zbadac.
Jak sporzadze liste to wstawie ja tu na pewno[emoji4]
Nie wiem jak z tymi przeciwcialami przeciwkadrowymi co napisalas,musze pocztac o tym.

@patuska witaj,bardzo mi przykro.
Kiedy to sie stalo?ktory tydZien?mialas zabieg?

@hajmal rzeczywiscie powinnas zwolnic tempo[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
według om 8 ale według usg 6 tc miała plamienia brałam leki na podrzynanie niestety w środę poroniłam a wczoraj miałam czyszczenie macicy
 
@hajmal zespol antyfosfolipidowy to badania: po antykardiolipionowe(to robilam w obu klasach)
Pp B2-glikoproteinie
Antykoagulant tocznia? O to Ci chodzilo?
Masz racje strasznie tego duzo,a w dodtaku nie bardzo mialam teraz czas sie wczytywac...


Mam nadzieje,ze z szyjka wszystko w porzadku,ale moze lepiej podjedz do gabinetu i sie upewnij,nigdy nie bylam na tym etapie wiec nie pomoge[emoji20]

@katarina to rzeczywiscie doac duzo ta wit d kosztuje,myslalam,ze bedzie kolo 30 zl max.
No ale lepiej dmuchac na zimne,bo nadmiar tez szkodzi,wiec trzeba wiedziec czy suplementowac[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia na "moim" wątku masz wymienione ci wchodzi w skład zespołu :*

I wszystkie inne badania pogrupowane a nawet niektóre kto może wam zlecić :)

Leniuchy sio do czytania :p

@hajmal a ile ostatnio miała szyjka? Oprócz magnezu i nospy jeszcze progesteron "dobrze robi" na szyjkę
 
@nafoczka A ja się zastanawiałam po co mi gin przypisał duphaston jak w 35tc ciąży przyszłam z bólami... Do tego nospa i spasmolina... A i tak urodziłam 35t1d...
Ja dostałam lutke bo niby dupek bardziej syntetyczny jest ale i to i to progesteron :)

Witam nowe koleżanki. Jestem wasza moderatorka i będę trochę dbać o porządek :)
 
reklama
Hej, czy mogę dołączyć???

Wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.
Mojemu maleństwu przestało bić serduszko (9 tc)...
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png
W poniedziałek idę do szpitala na diagnozę co z dalej: zabieg czy naturalne poronienie...?

Tylko co potem? Co dalej?
 
Do góry