reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiesz co nie wiem czy w każdym ja badałam w diagnostyce [emoji4]bo na szpitalu nie robią u mnie .
Aha podstawowa sprawa najpierw powinnaś przebadać partnera żołnierzyki od tego trzeba zacząć też

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiesz co nie wiem czy w każdym ja badałam w diagnostyce [emoji4]bo na szpitalu nie robią u mnie .
Aha podstawowa sprawa najpierw powinnaś przebadać partnera żołnierzyki od tego trzeba zacząć też

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Tak wiem, już jest przygotowany na to.

Ale myślicie, że mimo że dochodzi do zapłodnienia, to może być problem też z jego nasieniem? :/
 
@gabrika

Też się zastanawiałam nad tym . Mój M ma dobre wyniki ale tutaj trzeba zrobić głównie posiew na bakterie bo jeśli jest w nasieniu to tez problem . Mojemu nic nie wyszło więc ewidentnie u mnie problem . Chociaż można też zbadać chromatyne ale mój lekarz mówił że to głównie przed in vitro.
Zbadaj sobie wirusowe cytomegalie toxoplazmoze itd idź zrób posiew z pochwy na clamydie mycoplasme itd ja wczoraj robiłam dopiero . Możesz zbadać kariotypy jeśli chcesz ale potrzebujesz skierowanie ja teraz idę wyprosic do gina z NFZ bo się naleza .
Masz ta listę nafoczki ?


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gabrika

Też się zastanawiałam nad tym . Mój M ma dobre wyniki ale tutaj trzeba zrobić głównie posiew na bakterie bo jeśli jest w nasieniu to tez problem . Mojemu nic nie wyszło więc ewidentnie u mnie problem . Chociaż można też zbadać chromatyne ale mój lekarz mówił że to głównie przed in vitro.
Zbadaj sobie wirusowe cytomegalie toxoplazmoze itd idź zrób posiew z pochwy na clamydie mycoplasme itd ja wczoraj robiłam dopiero . Możesz zbadać kariotypy jeśli chcesz ale potrzebujesz skierowanie ja teraz idę wyprosic do gina z NFZ bo się naleza .
Masz ta listę nafoczki ?


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Cytomegalię, toxoplazmozę, clamydię i mycoplasmę już robiłam - z tej strony ok.

Na ovufriend dzewczyny mi napisały, żebym zaczęła teraz od: homcysteiny, wit B12, B6, D3 i kwasu foliowego.

Nie mam tej listy od nafoczki :( nie mogę jej znaleźć...
 
Zaraz poszukam :)
Witamin raczej nie badaj zbadaj D3 tylko bo jak zbadasz mutacje i homocysteine to i tak jak wyjdzie metylami musisz zabijać

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hm tanio to nigdzie zazwyczaj w pakietach jest ciut taniej dziewczyny tutaj wysyłkowe robiły

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, przeczytałam tylko kilka ostatnich stron...
Chciałam napisać Wam kilka słów o swojej historii...
Niedługo będzie rocznica, jak straciłam swoją pierwszą ciążę. Kończyłam pierwszy trymestr. Miałam pochwalić się szefowi w pracy w nadchodzącym tygodniu. Była niedziela, leżałam na kanapie, wstałam do łazienki-trzeba było jechać do szpitala, po drodze mieliśmy stłuczke, pojechałam sama taksówką a po usłyszeniu diagnozy musiałam jeszcze wracać, zeznawać przed policją.Mężowi musiałam przekazać tą tragiczną wiadomość przez telefon.Gorzej być nie mogło, jednym słowem trauma...
Długo nie mogłam sie pozbierac, to była długo starana ciąża. Najgorzej było jak przyszła wiosna, lato-wszędzie pełno dzieci, na rolkach, rowerkach, w piaskownicy.Wszedzie dzieci, dzieci. Minął termin, w którym miał sie urodzić Adaś (tak go nazwaliśmy) -26 maj, dzień matki. Ja nawet w ciąży drugiej nie bylam, psychicznie coraz bardziej sie rozsypywalam...
Teraz mam synka, prawie 2,5 roku.Też jest z maja.Rozrabia, urwisuje, doszedł bunt dwulatka.Wystarany, po wielu miesiącach wizyt, monitoringow, stymulacji-jest moim cudem.A teraz bedzie mial w grudniu siostrę i to nieplanowaną!Bo świadomie nie chciałam przechodzic znów tego medycznego maratonu, zdałam się na "los". Teraz się śmieję, że przynajmniej drugie dziecko mam w gratisie :-) Choć ciąża nie jest latwa, ponad 2msc musze teraz leżeć do rozwiązania.Ale wierzę, że będzie dobrze.

I Wam też się uda i doczekacie się Waszych małych cudow!

Trzymam za Was wszystkie kciuki!
 
@Maycee przykro mi :( dziękujemy za Twoja historię [emoji8] bardzo nas buduje kiedy mimo niepowodzeń się udaje . Swoje przeszłas ale teraz masz swoje szczęścia [emoji4]
My walczymy ciągle...i każda ma swój ciężar upadamy i podnosimy sie . Trzeba wierzyć do końca [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Coś jest chyba w tym co mówią- że wiele zależy od psychiki. Przy naszym urwisie mamy tyle roboty, jeszcze śpi z nami. Ale był 1 kwietnia, piękna pogoda, wypilam kilka radleròw bo mieliśmy gości. I z tego jednego razu jestem teraz w ciąży. Aż się mąż stwierdził, że w lotka powinien zagrać...
A przy Karolu był maraton badań i wizyt.
Tylko nie łatwo zapomnieć i sie wyluzować, tak jak "najmądrzejsi" radzą.

Badania miałam takie jak było pisane...Nic nie wykryły. Po byłam jeszcze pod opieką endokrynologa i suplementowalam sie wit D3 (vigantoletten-kiedys bylo na recepte, ale juz nie jest). Ponoć d3 jest ważna przy staraniach (trafiłam na super endokrynologa).
 
Do góry