reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Polozne mowily zw sie udalo. Zapytam lekarza na obchodzie. Bd co prawda inny, ale moze bd wiedzisl co i jak. Ten moj ma zabiegi jeszcze a potem gdzies leci od razu na uczelnie
 
Najlepszy efekt jest ok 27-28tc ale wcześniej też podają z tym ze wtedy trzeba powtarzać. Lepiej się czujesz?
Tak lepiej. Nadal dosc sporo krwiawie ale juz tak nie rozpiera mnie. Zaprzyjaznilam sie z basenem/kaczka.... no coz jest na 4 na sali ale kazds kiedys ponoc to przeszla i nie mialam wyboru... choc pietwsza proba wywolala u mnie wiekszy bol brzucha placz i histerię ze ja wytrzymam do rana... boze... oni za niedlugo przeniosa mnie na oddzial dla wariatow....
Tu podaja dziewczyna sterydy w 4 dawkach... hmmm i to jednorazowo...
 
@coco07 dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że to nic poważnego i mam nadzieję, że @ nie przyjdzie w tym miesiącu. Chodź, że to pierwszy miesiąc próby po stracie. Staram się brać to wszystko na chłodno ale ciężko jest. Emocje biorą górę. Z jednej strony obawy a z drugiej chęć aby mieć dziecko. Zwariować można
 
Tak lepiej. Nadal dosc sporo krwiawie ale juz tak nie rozpiera mnie. Zaprzyjaznilam sie z basenem/kaczka.... no coz jest na 4 na sali ale kazds kiedys ponoc to przeszla i nie mialam wyboru... choc pietwsza proba wywolala u mnie wiekszy bol brzucha placz i histerię ze ja wytrzymam do rana... boze... oni za niedlugo przeniosa mnie na oddzial dla wariatow....
Tu podaja dziewczyna sterydy w 4 dawkach... hmmm i to jednorazowo...
W 27tc miałam w 3 dawkach dzień po dniu, a tak oddział psychiatryczny to dobre porównanie dla nas :)
 
reklama
Tak lepiej. Nadal dosc sporo krwiawie ale juz tak nie rozpiera mnie. Zaprzyjaznilam sie z basenem/kaczka.... no coz jest na 4 na sali ale kazds kiedys ponoc to przeszla i nie mialam wyboru... choc pietwsza proba wywolala u mnie wiekszy bol brzucha placz i histerię ze ja wytrzymam do rana... boze... oni za niedlugo przeniosa mnie na oddzial dla wariatow....
Tu podaja dziewczyna sterydy w 4 dawkach... hmmm i to jednorazowo...
Ja dostałam sterydy w 4 dawkach co 12h. Dobrze ze udało Ci się skorzystać z podsuwacza bo z tym leczeniem chodzi o to ze jak się wstanie to szyjka nie jest przyzwyczajona do szwu i może pobudzić macice do skurczy, tak mi to jakoś tłumaczyli. Także proszę grzecznie leżeć i wcinac kinder bueno, możesz nawet popijać picolo :D boli jeszcze? Mi pomogła jedna kroplowka z paracetamolem a później to już tak lekko bolało ze nie widziałam potrzeby żeby coś brać.
 
Do góry