reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny, jak ja Wam wszystkim zazdroszczę, ale tak pozytywnie. Tez chciałabym być już znowu w ciąży, żeby przebiegało wszystko po mojej myśli. I fajnie, ze teraz tak dużo Was tutaj w stanie błogosławionym :):) to daje nadzieje. Trzymam kciuki za wszystkie ❤️
Jeszcze będzie Pięknie zobaczysz ja trzymam za was wszystkie, abyście się nie poddawały ❤️ Ja po dzisiejszej wizycie odetchnelam... Maluszek rośnie. Ale na badania prenatalne muszę jechać do Białegostoku i zrobić test papp-a.
 
Dziewczyny, jak ja Wam wszystkim zazdroszczę, ale tak pozytywnie. Tez chciałabym być już znowu w ciąży, żeby przebiegało wszystko po mojej myśli. I fajnie, ze teraz tak dużo Was tutaj w stanie błogosławionym :):) to daje nadzieje. Trzymam kciuki za wszystkie [emoji173]️

Kochana, Tobie tez się uda![emoji173]️ musisz w to wierzyć z całych sił... My wszystkie tutaj byłyśmy kiedyś na Twoim miejscu, a prędzej czy później Ty będziesz na naszym [emoji8] Oczywiście, lepiej prędzej, niż później ale dasz radę [emoji5] ja w to wierze, ze na każda z Was przyjdzie kolej [emoji8]

@coco07 ja teraz wręcz na głowie staję żeby mieć drugą cesarkę. Mimo że pierwszą wspominam słabo, to jednak wspomnienie porodu w 19tc siedzi mi tak w głowie że cc jest dla mnie osobiście mniejszym złem [emoji4]

Taka sytuacje rozumiem...[emoji17] ja jeszcze nie wiem co mnie czeka i nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, ale wierze ze byłoby ciężko urodzić naturalnie po stracie w tak późnym czasie [emoji17] bałabym się, ze wrócą wspomnienia itd... i wcale sie nie dziwie [emoji8] Trzymam kciuki aby udało się wszystko po twojej myśli [emoji8][emoji110][emoji110]
 
@coco07 Piękne imię, też braliśmy je pod uwagę. Super, że już coś kupujecie. Ja się bałam, miałam to zrobić przed samym porodem, a w efekcie musiałam wszystko przez Internet zamawiać A mąż przygotowywał pokój;l [emoji14] więc przyjemność osobistej wyprawki mnie ominęła:(

@Jivka no właśnie... po porodzie w 23tc, już nie chciałam rodzić SN, więc cieszyłam się że mój lekarz takiej opcji nie brał pod uwagę i sam zdecydował o CC. Gdyby nie to to i tak już miałam.pomysl co zrobić żeby nikt mi CC nie odmówił.
 
@Galadriela napewno bozia da trzeba być dobrej myśli.
Ja się obawiam wizyty. Jestem ciekawa czy zarodek już będzie i czy serduszko już się pojawi.
Od poniedziałku i zastrzyku 30 sierpnia zacznie się 5 tydzien a wizyta za tydzień.
Mdłości mnie męczą ale nie codziennie. Ale nic po za tym nie boli.
To wizyty jeszcze 9 dni.
 
Dziewczyny ja tu trochę z innej beczki. Chodzi o krwawienia śródcykliczne. Od lat ich nie miałam. A ten cykl oszalał. W 7dc byłam u położnej pobrać wymaz do badania i okazało się, że mam jeszcze plamienie. Było bardzo delikatne, bo wkładka czysta. Ale od wczoraj musiało się nasilić, bo dziś 12dc i jest tego więcej. Na owulację jest zbyt wcześnie zresztą plamienia przy owulce jeśli mi się zdarzały wyglądały zupełnie inaczej. Drugi cykl z rzędu biorę cyclodynon, być może on ma na to wpływ. Ale pamiętam, że kilka z Was pisało, że ma zawsze takie plamienia i to świadczy o nieprawidłowości z poziomem prolaktyny chyba. @mohaaa to u Ciebie? Możecie coś więcej mi o tym napisać?
 
reklama
Witam. Dziewczyny chciałam się was zapytać po jakim czasie od poronienia wraz z zabiegiem lyzeczkowania zaczełyście starania o ciążę.18.08 straciłam ciąże w 12 tygodniu 21.09 przyszła już @ lekarz zaleca odczekać 3 cykle miesiączkowe chodź wszystko jest w porządku w moim przypadku przyczyną poronienia był najprawdopodobniej krwiak który był za blisko mojego aniołka :( to była moja 4 ciąża nie planowana poprzednie 3 były bez żadnych komplikacji i mimo że nie planowałam jej bo wiadomo przy trójce dzieci mam dużo obowiązków to na początku był dla mnie szok potem radość a na koniec smutek :( ciągle się obwiniam nie świadomie korzystałam z solarium może z tąd ten krwiak? Nie wiem, ale teraz po tej stracie bardzo pragnę dziecka.
 
Do góry