reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

U mnie po tygodniu od poronienia samoistnego bhcg wynosi 139..mam powtórzyć za jakiś tydzień (mam nadzieję że spadnie i nie będzie potrzebny zabieg bo gin wczoraj nie umiała określić na 100℅ czy wszystko samo zejdzie bo niby było czysto ale jednak coś..)
A tsh ze wczoraj 2.60 gdzie normy dla 1 trymestru to 0.20-2.50 czyli trochę podwyższone, też mam powtórzyć za około tydzień. Ktoś ma jakieś "doświadczenie" Z tym tsh???? Ja badalam po raz pierwszy a jestem po 2 stratach
Zbadałam miesiąc po stracie tsh i było dobrze ponad 3. Ale powtórzyłam wynik po tygodniu i było już w tzw. normie wyniki chyba 1,6. Nigdy nie miałam problemów z tarczycą i teraz też nie mam. Powtarzałam badanie bo myślałam że to błąd laboratorium🙈Musisz być wyspana przed badaniem.
 
reklama
Zbadałam miesiąc po stracie tsh i było dobrze ponad 3. Ale powtórzyłam wynik po tygodniu i było już w tzw. normie wyniki chyba 1,6. Nigdy nie miałam problemów z tarczycą i teraz też nie mam. Powtarzałam badanie bo myślałam że to błąd laboratorium🙈Musisz być wyspana przed badaniem.
Byłam wyspana🤔 i na czczo
Wiadomo dlaczego u ciebie była tak spora roznica?
 
Trzymam kciuki!!!

Daj znać potem
Niestety beta od 2 dni spadła z 653,60 tylko do 645,70... mam temperaturę 37,5 ogólnie jestem trochę osłabiona, nie krwawię, nie mam bólu brzucha tylko trochę czuje lewy jajnik... czekam na konsultacje z ginekologiem czy mam jechać na sor czy co.. jestem załamana ....:( wczoraj na usg było pusto w macicy i jajniki ponoc tez Ok , ale mówiła ze wszystko może się jesczze zmienić...
 
Niestety beta od 2 dni spadła z 653,60 tylko do 645,70... mam temperaturę 37,5 ogólnie jestem trochę osłabiona, nie krwawię, nie mam bólu brzucha tylko trochę czuje lewy jajnik... czekam na konsultacje z ginekologiem czy mam jechać na sor czy co.. jestem załamana ....:( wczoraj na usg było pusto w macicy i jajniki ponoc tez Ok , ale mówiła ze wszystko może się jesczze zmienić...
Bardzo mały spadek, dziś masz tą konsultacje?
 
Byłam wyspana🤔 i na czczo
Wiadomo dlaczego u ciebie była tak spora roznica?
Nie wiadomo. Ale to mogło być wahanie hormonów po poronieniu.
Generalnie teraz wszystko jest ok. W 4 cyklu po poronieniu zaszłam w ciążę, obecnie 27tc.
Co do tsh, aby mogło być realnie przyczyną poronienia musiałoby być jakieś mega wysokie.
 
Nie wiadomo. Ale to mogło być wahanie hormonów po poronieniu.
Generalnie teraz wszystko jest ok. W 4 cyklu po poronieniu zaszłam w ciążę, obecnie 27tc.
Co do tsh, aby mogło być realnie przyczyną poronienia musiałoby być jakieś mega wysokie.
Aaaa ok, dziękuję ci 😊😊
I powodzenia, dużo zdrówka dla was ❤
 
reklama
Witajcie dziewczyny.. na wizycie w 9 tyg. okazało się że wszystko zatrzymało się ba 8t1d...brak echa serca...obecnie po odstawieniua duphastonu w środę wieczorem czekam na poronienie samoistne..póki co w domu.. ale nie wiem czy wogole jest szansa bo póki co nie ma nawet plamien..dla mnie to byłaby druga ciąża..pierwsza totalnie bezproblemowa zdrowa córeczka.. A teraz.. przytulam Was wszystkie i życzę nam dużo sił...
 
Do góry