reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Sonita nie miałam swojej położnej, ani lekarza prowadzącego ze szpitala, poszłam na żywioł:-) i nie odczułam, że jakoś inaczej mnie traktowano_Opiekę w tym szpitalu bardzo sobie chwalę.
Uciekam kochane bo żarłok czeka;-);-);-)
 
reklama
Kasiek ale ładnie wygladasz. Pieknie po prostu. Sonitka cos nie zauwazylam cie,:zawstydzona/y: witaj,pamietasz mnie? Tez cie chyba troszke nie bylo.
 
Aga_Irl, ja na Ciebie nie krzyczę, martwię się po prostu, tym bardziej, że ostatnio w szpitalu leżałaś. Jeżeli Cię uraziłam to przepraszam. Wiem, że każda z nas chce dla swojego maluszka jak najlepiej i Ty na pewno też. I rozumiem, że ciężko w jednym miejscu usiedzieć, szczególnie Tobie, bo jesteś bardzo energiczną osobą. Czasami mam tylko wrażenie, że troszkę przeginasz, ale to tylko moja subiektywna opinia, więc proszę nie gniewaj się i wracaj, bo bez Ciebie nuda tutaj.

Alla, śliczny prezencik, ja też podobny dostałam i też się poryczałam. Buziaki dla Kubusia, śliczny z niego chłopczyk. Fajnie, że jutro ściągną Ci szwy. Mnie akurat w ogóle nie ciągnęły, dopiero jak zdjęli to czułam dyskomfort, ale moja "super" położna poleciła mi nasiadówki z kory dębu i je stosuję codziennie i rzeczywiście pomagają.

Kasiekkm, tak jak piszesz nie mogę się napatrzeć na Ignasia. Jest taki kochany. Każda z nas chyba tak ma. Niebawem będziesz się tak wpatrywać we Frania.

Ja już troszkę padnięta jestem. M leży z małym śpiącym mu na klacie, bo już się za nim stęsknił, a ja zaraz partia ćwiczeń, które mogę już wykonywać, kąpiel, może jeszcze zdążę coś w kuchni zrobić i zjeść kolację, potem pewnie karmienie i spać.

Buziaki!
 
wiecie otworzyłam sobie piwko ,mniam...;-)
co do piesków to ja też je kocham i w październiku wzięłam pieska a listopadzie byłam w ciąży,coś w tym jest!
 
Witam i ja wieczorowo..Mężuś z nóżką w gipsie męczyk ogląda a ja otworzyłam gingersa i wpadłam na ploteczki na BB
 
hej
mam wszystkiego dość nie mam w nikim wsparcia czuje się fatalnie a jeszcze odebrałam TSH i teraz jest źle w druga stronę tzn.w 6 tyg. ciązy było 7.9 potem po poronieniu było5.3 a teraz jest 0.02 więc za nisko od normy bo norma sie zaczyna od 0.27
wszystko jest nie tak
wszystko traci sens
 
reklama
Do góry