reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziewczyny przetłumaczyłam."DOCZESNA I ŁOŻYSO MARWICZA I ROPIEJĄCA.ENDOMETRIUM W FAZIE NADMIERNEGO WYDZIELANIA". TYLKO ZE PRZETŁUMACZYŁAM TO A I TAK NIC NIE WIEM....;-(
 
reklama
Hej dziewczęta! Ja się witam nieco później niż zwykle, gdyż zajęło mi trochę czasu przebrnięcie przez Waszą weekendową twórczość ;-) Ale że jest właśnie poniedziałkowy ranek i nie chce mi się szczególnie zabierać do pracy to poświęciłam trochę czasu na lekturę.

W sobotę bawiłam się na weselu znajomych. Było bardzo fajnie :-) Śmieliśmy się, że łatwo było poznać, którzy goście to Polacy a którzy to Amerykanie. Polacy wystrojeni - jak to na wesele przystało, a Amerykanie w strojach "codziennych". Na weselu był m.in. bigos, pierogi i barszczyk, więc mieliśmy trochę polskiego smaczku :-) Mój mąż obrastał w piórka, bo wszyscy Polacy, którzy go jeszcze nie znali zachwycali się jak to on dobrze mówi po polsku :tak: Trzeba jednak przyznać, że faktycznie chłopak się stara i bardzo dobrze mu to idzie :tak: Mam nadzieję, że nasze dziecko (jak już je poczniemy i się narodzi) odziedziczy zdolności lingwistyczne po tatusiu :-)
Niestety nie obyło się bez małych przykrości. Jedna z koleżanek, która tam była nie wiedziała o naszej stracie, więc beztrosko zapytała się nas jak tam dzidziuś się miewa :-( Poza tym ludzie pytali się nas czy mamy dzieci :-(

Czuję się średnio -w sobotę prawie ześwirowałam bo mdłości przeszły i piersi przestały mnie boleć ale wizja wizyty we wtorek sprawiła że nie poleciałam na pogotowie -co by to zmieniło... ale już w niedzielę prawie żołądek wyplułam:eek:
Przypuszczam, że po wcześniejszych przeżyciach trudno jest nie świrować w kolejnej ciąży kiedy cokolwiek odbiega od "normy".

Aneczka77 ja wiem że za granicą jest ciężko bo to zawsze obcy kraj -możesz poszukać tam tych badań albo zrobić przy okazji w Polsce -kiedyś przecież przylecisz :-) choć mam nadzieję że wtedy już nie będą Ci potrzebne takie badania;-)
My właśnie wróciliśmy z Polski niecałe 4 miesiące temu, więc pewnie co najmniej do lata przyszłego roku tam się nie wybierzemy :-( Tak to jest jak się ma tylko 2 tygodnie urlopu na rok :-( [/QUOTE]


witajcie kochane i znowu nowy tydzień się zaczął.ja dzisiaj czuje się tak sobie ale mam nadzieję że mdłości nie długo przejdą :-):-).
Karola, oby jak najszybciej opuściły Cię te mdłości. Chociaż z drugiej strony przynajmniej wiesz, że wszystko jest OK, a jak mdłości Cie opuszczą to będziesz panikowała, że coś jest nie tak...
 
Zapomniałam się pochwalić, że w piątek udało mi się umyć 7 okien :-D Z drugiej strony to tylko 7, bo to oznacza, że jeszcze nie wszystkie okna na parterze są umyte i jeszcze cała góra została...:eek: Fajnie mieć duży dom, ale to faktczynie jest dużo sprzątania.
 
Zapomniałam się pochwalić, że w piątek udało mi się umyć 7 okien :-D Z drugiej strony to tylko 7, bo to oznacza, że jeszcze nie wszystkie okna na parterze są umyte i jeszcze cała góra została...:eek: Fajnie mieć duży dom, ale to faktczynie jest dużo sprzątania.
Wiem co to znaczy tyle okien myć.....:eek: ja zawsze zatrudniam mojego P do wieszania firanek, nawet nie marudzi przy tym zbytnio;-) więc....jestem pełna podziwu;-)
 
Zapomniałam się pochwalić, że w piątek udało mi się umyć 7 okien :-D Z drugiej strony to tylko 7, bo to oznacza, że jeszcze nie wszystkie okna na parterze są umyte i jeszcze cała góra została...:eek: Fajnie mieć duży dom, ale to faktczynie jest dużo sprzątania.
Oj ja też znam ten ból.
Przybieram się również do mycia okien,ale ich liczba i wielkość mnie przeraża.
Na 3 piętrach mam ok 30 szt.:szok::szok:i w tym podwójne drzwi tarasowe całe przeszklone:-D:-D:-D:-D.
 
dziewczyny przetłumaczyłam."DOCZESNA I ŁOŻYSO MARWICZA I ROPIEJĄCA.ENDOMETRIUM W FAZIE NADMIERNEGO WYDZIELANIA". TYLKO ZE PRZETŁUMACZYŁAM TO A I TAK NIC NIE WIEM....;-(
Witam
ja miałam doczesna ropiejaca to znaczy że jakis stan zapalny mógl być .Tyle mi lekarz powiedział niczym sie nie martw.Musisz poczekac i isc do lekarza po 1 @napewno ci pomoze wyjasnic wynik
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam.

a mój gin, jak zobaczył, że maluszkom przestały bic serduszka, powiedział, żeby zaprzestać brać folik. Teraz od wizyty kazał brać feminatal, bo lepiej przyswaja folian i ma w sobie różne potrzebne witaminy.

Ale, który feminatal, bo jest ich kilka i ostatnio zauważyłam, że jest taki też dla kobiet starających się i w pierwszym trymestrze

Aga0240 bardzo ładnie wyglądasz z tym brzusiem :-)

Kinguś jeszcze troszkę i będziesz tulić swojego dzidziusia.

Agata13 witaj, jak się już przeprowadzisz w pomorskie to zapraszam :-)

Angelka123 ja też nie jestem chwilowo staraczką ani cieżarną a jednak tu zaglądam.

Aneczka77 a ty to mieszkasz na w Anglii, USA, czy Kanadzie?? bo coś nie doczytałam.
A tak w ogóle to Aneczka i As się nie chwalcie, że macie duże domy, ja mam 53m2, 3 okna w tym jedno balkonowe i też jest super :-p:rofl2::-)

A mi w pracy znowu pokrzyżowali plany, bo mnie awansowali. Tak mam w planach czekać do stycznia, dłużej to chyba nie dam rady, czas i tak szybko leci więc styczeń aż taki odległy nie jest.
 
reklama
Do góry