reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

OneMoreTime pomyliłaś mnie chyba z Martusią:szok::-D:-DGdzie ja i szybkie rozpakowanie???To dopiero połowa,nie strasz mnie:szok::-D
czarna ja mam długie imię i nie wyobrażam sobie,żeby nie było zdrabniane,skracane:-D Z drugiej strony gdybym miała synka np.Jana to trudno by mi było tak poważnie do niego mówić : Janie chodź do mamy ;-)Byłoby : Janek biegusiem mi tu:-D;-)
Równiez wyznaję zasadę,że kobieta ma pierwszeństwo w wyborze imienia,gdyby mąż stawiał duże opory to niestety-jak zajdziesz w ciążę,ją ponosisz 9 miesięcy i urodzisz to prosze bardzo;-)
 
reklama
Odebrałam pierwsze wyniki badań,pojęcia nie mam jak to odczytać....Estradiol 32,91 (f.pęcherzykowa12,5-166 f.owulacyjna 43.8-498,f.lutealna 43,8-200) LH 9,06 (f.pęcherzykowa2,4-12,6 f.owulacyjna 14-95,6 f.lutealna 1,0-11,4) FSH 6,06 (f.pęcherzykowa 3,5-12,5 f.owulacyjna 4,7-21,5 f lutealna 25,8-134,8) Badania robiłam od 3 d 5 dniA cYklu.
 
Ostatnia edycja:
OneMoreTime ja w ten piątek wybieram się do laboratorium na badania, będę powtarzać pc antykardiolipinowe i przeciwjądrowe, do tego zrobię białko C i S, no i genetyczne w kierunku trombofilii (V leiden i g protrombiny) jak to policzyłam to mi wyszło 610 zł za wszystko.. masakra ale co zrobić :sorry:

Wyniki powinny być do trzech tygodni, każdy pewnie inaczej, ale będę sprawdzać przez internet czy już
są i sobie drukować. Potem do lekarza, także staranka też pewnie w kwietniu zaczniemy :-)

enya
jakieś dziwne odczucia mam po tym co napisałaś o wizycie.. myślałam że to jakaś klinika a Ty mówisz, że to mieszkanie w bloku.. hmm.. dziwne to wszystko.. dziwne, że zlekceważył potwierdzoną u Ciebie trombofilię i nie bierze pod uwagę leków przeciwzakrzepowych i te masakryczne koszty, 300 zł za rozmowę.. Przepraszam, że tak piszę, ale zaczynam mieć sceptyczne podejście do tej metody i tego lekarza.. ja jeśli już zdecydowałabym się na immunologa wybrałabym chyba prof Jerzak z W-wy, widziałam o niej same dobre opinie w necie.. Życzę Ci z całego serca żeby te wizyty okazały się pomocne i żeby wreszcie się Wam udało :tak:
 
kłaczek ja myślę, że najlepiej się nie denerwować i poczekać do następnego skanu. Ja drugą ciążę, sobie nazwałam "ciąża widmo" bo na usg w 6 tygodniu nie było widać nic, a gin do którego chodzę ma naprawdę dobry sprzęt. Poroniłam w domu 3 dni później, wypadł ze mnie cały pęcherzyk o średnicy ok. 1-1,5cm oblepiony skrzepami, więc w macicy musiał być zagnieżdżony a na usg był niewidoczny do dziś rozkminiam gdzie on był schowany. Może twoje dzieciątko bawi się z tobą w chowanego, albo źle popatrzyli na usg.
Norbert też lubi zaglądać przez okno, ale o to jestem spokojna, bo sobie upatrzył, że staje na stoliku nocnym przy łóżku i wtedy parapet jest na wysokości jego pach, więc tyle się nie podciągnie, bo parapet wąski :)

anilek77
ja ogólnie nie jem słodyczy, tylko, że ja mam tak, że nie mam ochoty, a jak mnie najdzie to zjem tabliczkę czekolady do tego dwa ciastka i popije colą. A potem znów przez miesiąc lub dłużej nie jem.

enya trzymam kciuki by wam lekarz pomógł. I powiem Ci, że mi się bardzo spodobało podejście, że masz dietą zwiększyć przyjmowanie kwasu foliowego, bo po co łykać tabletki skoro można w naturalny sposób. Co do acardu się nie wypowiem, bo nigdy nie miałam takich leków.
 
Emka moja mama jest specyficzną osobą i ma w dupie to, że nie mogę się denerwować itp. Jak byłam w ciąży z Alą to strzeliła focha i przesz 3 miesiące się nie odzywała. A jej powiedziałam tylko, że liczyłam, że pomoże mi w nowym domu okna umyć, a ona tego nie zrobiła, a teściowa pomogła i ujma na honorze, że teściową pochwaliłam,a nie ją.
OneMOreTime tak moja mama wie, że jestem w ciąży,ale jakoś nie dba o to, żebym odpoczywała. Sama staram się leżeć i między czasie mieć oko na Alę,ale itak słucham, że biedna coś robi w kuchni, a ja leże. Ciocia moja chociaż pomaga mamie i nie robi z tym problemu. Trzymam kciuki za cytologie i potem za staranka.
Neta nie spałam w dzień,ale już leże w łóżku. Zaraz się kłade spać. A co u Ciebie?
Mysiak to mnie uspokoiłaś, moja otoczka miała w piątek ostatnio 10mm i nie było widać zarodka czyli wszystko ok:)
Enya szczerze mówiąc wyobrażalam sobie tak jak Neli jakaś wypasioną klinikę,a tu mieszkanie w bloku. Szok, za taką cene. Mam nadzieje, że badania wyjdą ok i znajdziesz lekarza odpowiedniego.
Kłaczku super masz synka:)
Karola wysłałam kontakt na fb.
 
agnieszkala ciężko z tą mamą,ma widać ciężki charakter :no:
Kłaczek ​to pozostaje czekać,moja koleżanka tez tak miała ostatnio,że nic widac nie było,cigłe badania i obserwacje,wszytko dobrze się skończyło,więc u Ciebie też tak będzie
 
Czarna mnie osobiście podoba się bardziej Jonaszek :-) Chyba nawet siostrze to imię podsunę, bo ona chłopaczka się spodziewa (kolejnego z resztą w rodzinie).. Oj mama wnusi się chyba nie doczeka :-D

Kłaczek ja nadal trzymam kciuki..żeby wszytsko dobrze było..

Enya ja tak jak Kłaczek myślę, że to może za szybko te ciąże były. Moje 3 stracone ciąże następowały po sobie co pół roku. Pozniej dałam sobie spokoj na rok i się udało. Poza tym będę się upierać przy acardzie i heparynie. U mnie też nie było wskazań. Wyniki były dobre a jednak lekarz zalecił acard przed ciążą i zastrzyki zaraz po pozytywnym teście. Mam nadzieję, że nowy lekarz pomoże...
 
Ostatnia edycja:
reklama
nisiao wyniki w normach, stosunek lh do fsh powyżej 1,5 wskazuje PCOS, u Ciebie jest 1,495.. robisz prolaktynę?

enya jakie zlecił Wam badania odrzucając trombofilię?

czarna domyśliłam się, że nie ma mowy o zdrobnieniach, pamiętam jak pisałyśmy o naszym imieniu ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry