reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna

"Przy poziomie HCG z krwiobiegu 1500 IU/l powinniśmy za pomocą przezpochwowego USG uwidocznić pęcherzyk ciążowy w macicy. Jeżeli przy takim poziomie nie widzimy pęcherzyka w macicy, to skłania to nas do podejrzenia ciąży pozamacicznej. Jednak u ponad połowy takich kobiet, w przeciągu kolejnych 2-3 dni, pojawia się pęcherzyk w macicy lub dochodzi do samoistnego poronienia".
Wypowiedź ginekologa, tutaj link do całego artykułu:
 
reklama
Dlatego mowie ze ta zmiana to może być jakaś torbiel i w poniedziałek napewno sie wszystko wyjaśni. Przy becie 5000 wczoraj, w poniedziałek już wszystko bedzie widac. Najważniejsze że nie ma plamień i bólu, to dobry znak
 
Wcale Ci się nie dziwię. Mi wtedy lekarz też powiedział podejrzenie pozamacicznej więc dwa dni chodziłam półprzytomna, jeszcze naczytalam się w internecie różnych rzeczy bałam się strasznie. Na szczęście u mnie nie była pozamaciczna , jednak i tak nieudana
 
Tak puki co zadnych oznak. Nawet uściskajsc brzuch nic nie boli. Nie powiem bo żyje trochę w strachu😔
Nie stresuj się ale obserwuj. I jeśli coś zacznie boleć to od razu na szpital. Myślę że gdyby to było CP to już by cię bolało przy takiej becie. Tak mi się wydaje przynajmniej.
 
Cały czas jestem czujna aż spać nie mogę czuje się jak bym na minie siedziała. Cały czas dotykam brzucha cyz aby na pewno coś nie boli.
 
reklama
Do góry