reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Ciąża w epoce pandemii...

Ewela1990

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam.
Czy ( raczej na pewno) ktoras z Was jest w ciąży w całej tej panice związanej z wirusem?
Bo ja zaczynam się obawiać troszkę na serio
Jak to wygląda u Was?
Pozdrawiam

reklama

nieagatka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej, ja jestem w 35 tygodniu, 5 tygodni do porodu, nie wiem nawet czy będę mogła rodzic z partnerem, mieszkam w Niemczech, a więc moja mama nie będzie mogła najprawdopodobniej przyjechać (ma urlop od 4 maja). Kijowy czas sobie ten wirus wybrał...
Ja jestem w 28tc, mieszkam w Hiszpanii. Mmy juz 20.000 osob zarazonych, 1000 ofiar. Rodzic mam 1.06 i boje sie, ze do tego czasu sie tu nie uspokoi. Do corci niala przyleciec babcia na czas pobytu w szpitalu, sadze, ze nie bedzie to mozliwe, a nikogo tu nie mamy...

Ajrin77

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja jestem w 28tc, mieszkam w Hiszpanii. Mmy juz 20.000 osob zarazonych, 1000 ofiar. Rodzic mam 1.06 i boje sie, ze do tego czasu sie tu nie uspokoi. Do corci niala przyleciec babcia na czas pobytu w szpitalu, sadze, ze nie bedzie to mozliwe, a nikogo tu nie mamy...
Mam ogromną nadzieję że to się uspokoi, ale to jest wszystko straszne! Naprawdę..... dobijające.

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Dziewczyny, media sieją już panikę, że kobieta zmarła bo zaraziła się od mamy a była po cesarce, ale ona zmarła przez sepsę, nie bezpośrednio przez koronę.

Ewela1990

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Media sieją panikę, to fakt. Tylko pytanie co było przyczyną sepsy.
Kobieta była po porodzie bez opieki ginekologicznej ponieważ wszyscy to " olali" bo leczyli ją na koronwirusa na którego nie była chora. Do sepsy doszło ponieważ macica po porodzie się z powrotem nie skurczyła a że nie była pod opieką w tej kwestii to zmarła.

Paula265

Rozwiązania
0
Kobieta była po porodzie bez opieki ginekologicznej ponieważ wszyscy to " olali" bo leczyli ją na koronwirusa na którego nie była chora. Do sepsy doszło ponieważ macica po porodzie się z powrotem nie skurczyła a że nie była pod opieką w tej kwestii to zmarła.
Ja czytałam ze była w szpitalu cały czas - bo miała wykrytego koronawirusa i przez to niewydolność oddechowa. Pojawiła się sepsa i zmarła. Ale cały czas była pod opieka lekarzy.

Ewela1990

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja czytałam ze była w szpitalu cały czas - bo miała wykrytego koronawirusa i przez to niewydolność oddechowa. Pojawiła się sepsa i zmarła. Ale cały czas była pod opieka lekarzy.
Ale nikt nie zauważył że macica się nie obkurcza ponieważ skupili się na leczeniu ja na rzekomego koronwirusa.

reklama

Paula265

Rozwiązania
0
Ale nikt nie zauważył że macica się nie obkurcza ponieważ skupili się na leczeniu ja na rzekomego koronwirusa.
Nie rzekomego - ona go miała. Testy były pozytywne. A to ze macica się nie obkurczała i nie zauważyli to ich wina ewidentnie. Niestety jak widać za bardzo się skupili na tym :(

reklama
Do góry