reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Cyntia ja pamietam ze musialam cxasem prezesowi pomagac termometrem w pierdach. Roznie sie to konczylo ;-)
Mialam sie ciebie pyyac jak twoje koty na Adusia? Sa zazdrosne?
 
reklama
Asia - najpierw się go bały i obie uciekały (a to dziwne, bo Tusia jest bardzo odważna i podchodzi do obcych ludzi, a z kolei do obcych kotów agresywna). Później zaczęły udawać, że go nie widzą. Teraz co jakiś czas podejdą, by go powąchać, ale uciekają jeśli zapłacze czy zacznie machać rączkami. Póki co dobrze, że tak jest - niech narazie trzymają się trochę dalej, kłaczuchy jedne.
Obawiasz się jak Twoje koty zareagują?

Decyzja o ścięciu włosów podjęta, tylko nie wiem dokąd: czy do ramion czy do ucha. W środę przychodzi do mnie koleżanka z pracy, która jest instruktorem fryzjerstwa, więc liczę, że mi dobrze poradzi. Pewno będę ryczeć, ale trudno ;)

Parę kobietek nam zniknęło. Babeczki, no co jest?

Phoebe, Agamemnon, Grzanka, MamaTomeczkaIAneczki - jak tam u Was w te listopadowe dni?
 
Cyntia ja odradzam ci obcinanie wlosow drastycznie. Wiem ze masz je suche i ze zaraz beda wypadac badz juz wypadaja. Ale dlugosc w wypadaniu nie gra az takiej roli. Zetnij sobie z 15-20 cm, zainwestuj w jakis zajebisty kosmetyk do regeneracji. Jak bedziesz widziala po 5-6 tyg ze jeszcze konce sa suche to idz podetnij jeszcze z 5 cm. Po co masz szalec az tak. Nie bedziesz sie dobrze czula, a teraz to wlasnie bardzo wazne aby dobrze sie czuc bo jestes zmeczona, niewyspana. Nie miej mi za zle prosze.

A co do kotow to no troche sie obawiam o kropka. On jest taki zazdrosnik i niestety zlosliwy troche. Mala musle ze jakos da rade i na pewno bedzie sie ladowac do lozeczka bo ona to taki tulkiś jest i z kazdym chce spac.
 
Cześć Kochane, przepraszam za nieobecność, ale m znów nie było :( w ogóle tak a propos mężów, to ja mam ostatnio doła, bo ciągle jestem sama z dzieciakami :( aż tak jak teraz to jeszcze nie było nigdy, w każdym tygodniu wyjazd na 2-4dni :( przez to ciągle się na niego gniewam :( więc tak średnio jest...

Do tego Grześ ma gorsze nocki, budzi się po kilka razy nie wiadomo o co, bo nie na jedzenie... dziś np. pobudki były o 1, 2, przy czym po tej o 2 usnął dopiero o 4 i już po 6 zaczął się wiercić :( i wcale się to nie przekłada na spanie w dzień :-( jutro przychodzą do nas moi znajomi z pracy, więc dzisiaj miałam kupę przygotowań, i tak część zostawiłam na jutro... m dopiero teraz wrócił :cool:

Mój A też raczej nie wstaje w nocy do Grzesia, nie karmi go, przewija bardzo rzadko i też uważam, że angażuje się znacznie mniej niż przy Gabrysiu... to mi odbiera chęć na 3-ciego dzidziusia :confused2:


A tak to jesteśmy już po pasowaniu na przedszkolaka, uroczystość odbyła się niemalże z dnia na dzień, bo dzieci powracały po chorobach do przedszkola i panie chciały wykorzystać :cool2: oczywiście wyszła degrengolada, bo jak dzieciaki zobaczyły, że rodzice są z nimi w sali to były płacze, spazmy itp :happy2: ale ogólnie bardzo przyjemnie :happy2:


mychunia gratulacje Kochana i odezwij się do nas :*

iwo u nas Gabryś cieszy się z brata jak brat śmieje się z jego wygłupów - jak tylko Grzesiowi się znudzi, to Gabryś jest niepocieszony i traci ochotę na zabawianie go :sorry2: ale już się przyzwyczaił, że ma małego dzidziusia w domu, bo akurat w jego grupie przedszkolnej jest sporo takich "dwójek", więc przyjął, że to normalne :sorry2:

cyntia ja mam bardzo suche końce i też myślę, żeby mocniej je podciąć, choć już 2 razy podcinałam tak z 7cm i nic to nie dało... :confused2: więc nie wiem czy warto :confused:

asia no właśnie - warto? Może ja mam coś nie tak z włosami, bo naprawdę dbam o nie - nie myję szamponami z sls, przed każdym myciem nakładam na 30min odżywkę, czasem z olejem, po myciu zabezpieczam końce, nie suszę, nie stylizuję, a i tak mam mega suche i rozdwojone końcówki... :confused: ścinałam je dużo i nic... może coś poradzisz? :*

malus dobrze, że u ortopedy ok tylko szkoda, że tak Was nastraszyli... :no: aaaaaaaa i gratulacje dla siostry :-p

kinia wybaczamy nieobecność, ja też ostatnio zjawiam się i znikam...

grzanka jak ściąganie? Jak się laktator sprawdza?

ludzik dobrze, że z mamą ok :happy2:


Miłej nocki :* teraz długi weekend, więc odpocznijcie i korzystajcie z obecności mężów - mój w pon niestety idzie do pracy :-( pracoholik cholerny :wściekła/y:
 
Asia - u nas podobne charaktery kotów. Gdy dużo przytulam Tusię, to Finka niedługo jej natrzepie, zazdrosnik. A Tusia, to miziak straszny. Ale obie zareagowały podobnie na Adrianka. Oby u Ciebie reakcje były podobne.
Ja mam włosy połamane na całej długości i bardzo to widać. Mogłam brać witaminy w ciąży (wzielam pół opakowania). Zobaczymy co mi doradzi ta koleżanka, gdy mnie obejrzy.
 
Cyntia - ja spoko szyja w ciągu dnia nie boli tylko w nocy jeszcze smaruje.
Mychunia też mi sms wysłała. Miałam wam napisać ale Asia mnie ubiegła :)

Ja z Emkiem też się spinam chyba wolę by już poszedł do tej pory pracy. Ala dziś zwymiotowała więc na siłę ja karmi bo ona głodna. Ja mówię że trzeba przegłodzić bo brzuch nie wytrzyma. No i w efekcie teraz przez godzinę nosiłam i masowałam i nie mam gwarancji że za chwilę się z płaczem nie obudzi.....fuck
 
Cyntia ja jestem caly czas. Niby listopad ale pogoda piekna. My jestesmy od dzisiaj u mojego brata na dlugi weekend. Fajnie.

Benfica sciagam sciagam, laktator moze nie najlepszy ale daje jakos rade, ale tez mam coraz mniej mleka. Daje dwa czasem trzy mm, ale nie przejmuje sie tym, wazne, ze dziecko jest szczesliwe:)

Mychunia gratulacje!
 
iwo u nas Grześ też miał taką fazę ok. 4-6tyg życia, że czasem wymiotował i po tym zasypiał, ja mu na siłę nie wciskałam mleka, po prostu budził się jak zgłodniał i mu brzuszek odpoczął :sorry:

grzanka ja mam tak, że raz mi spada nagle produkcja i ciągniemy od ml do ml a nagle wzrasta i mamy nadmiar :confused: więc póki co jesteśmy bez mm, ale nie wiem, co dalej...w ogóle to już 3mce ściągam :cool2:

cyntia podziel się, co Ci powie koleżanka, bo może mnie to też coś pomoże :confused2:
 
Benfica a czemu uzywasz odzywke przed myciem? To nie glupi pomysl ale sa specjalne kosmetylki przeznaczone do takiej kolejnosci. Ja poprostu pokecam kupic sobie pozadna firme. To naprawde przyniesie efekt. Z dala od rossmana ;-)

Ja padam juz dzis bo przeciez debil nie spalam od 2 w nocy zamartwialam sie wizyta. Jutro jedziemy do Olsztyna na chrzciny. Wiec caly dzien "psu w dupe" nienawidze ostatnio byc poza domem.

Milego wieczoru i spokojnej nocy
 
reklama
asia bo nie lubię moich włosów po odżywce - strasznie się elektryzują i są zbyt śliskie, a jak później zmyję szamponem to jest ok :-p
 
Do góry