reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
dzieki kochane za pamiec....

no wiec wiadomosci sa dobre:)

moj fasol ma 25.5mm dlugosci wiec odpowiada wiekowi ciazy. serce walilo, mozg pracowal (widac bylo po prace mozgu jak nic), no i sie strasznie merdal - machal sie non stop. nie moglam uwierzyc ze takie malenstwo moze sie tak duzo i szybko ruszac. lekarz powiedzial ze wsio wyglada jak powinno. nastepna wizyta nie wiem kiedy - najpierw testy na zespol downa
 
Cześć dziewczyny :) Nawet nie wiecie jak mnie cieszą Wasze suwaczki :) cieszę się , że w końcu się udało :) i widzę, że dużo będzie bliźniaków ;)
Ja Wam powiem, że zaczęłam stymulację od 22dc do IVF a tutaj zdarzył się CUD, 28dc zrobiłam test, bo coś mi nie pasowało, no i pojawiły się dwie kreski, naturalna ciąża, obecnie jestem w 6tc i strasznie sę boję. bo ja już byłam w ciąży 3 razy , w latach 2001-2003 i za każdym razem roniłam, w 2009 roku miałam ciążę biochemiczną. Tym razem cos mi beta dziwnie rośnie, raz wolno a raz wyskakuje w górę, jutro idę na usg. 4 dni temu tylko było widać pęcherz, mam nadzieję, że tym razem już mojego kropka zobaczę.
Przepraszam że się tak wtrąciłam, ale temacik jest mi bliski.Pozdrawiam. Ewa
 
lolitka - cieszę się , że badanie pokazało , że Twoja fasolka jest ok. :) - oby tak dalej ! Jak ja byłam na jednym z pierwszych usg to moja mała miała ze 3 cm. i tak machała łapkami , ze byłam w szoku :szok: . Wydawało mi sie , że takie maluszki to takie kijaneczki nieruchliwe , a to taki malutki człowieczek juz jest....piękne to było :tak:.

Do dziewczyn , które maja za mało żelaza - wcinajcie orzechy brazylijskie i suszone morele ale nie te ze spozywczaka czy marketu tylko ze sklepu ze zdrową żywnością - są suszone na słońcu , naturalne . A tak w ogóle to wam zazdroszcze trochę tych pyszności , czytałam , że objadacie się tu ładnie hahah ....jakieś rolady lodowe , michałki .....mniam , mniam . Ja póki co mogę o tym pomarzyć , więc póki możecie to jedźcie takie rarytasy :tak:
 
Lolitko bardzo sie ciesze,ze z maluszkiem wszystko ok:tak: Ja mojego pierwszy raz podgladalam w 7 tc i w sumie malo co bylo widac.2 tygodnie pozniej bylam na usg w klinice i nie moglam uwierzyc,ze tak szybko urosl i juz sobie tak plasa,plywa i wierci.Moj dla odmiany plywal nogami,jak mala zabka :-)

Mycha wow naturalna ciaza:-) Gratulacje z calego serducha i kciuki mocno zacisniete za zobaczenie serduszka i zeby z dzidziusiem bylo wszytko ok:tak:

A ja dzis bylam u poloznej.Jak to powiedziala ''macica ksiazkowa'';-) Zebra ze bola,to normalne.Mam odpoczywac,wychodzic na spacery i dobrze sie odzywiac...bla,bla,bla,jak to polozna;-) Serduszko tez ok,a ze bylam po sniadaniu to maluch raz w lewo,raz w prawo :-)Ale na chwile udalo sie go zlapac.Teraz tez fika,bo wlasnie zjadlam lososia z frytasami i surowka na obiad.Maluszek widocznie lubi rybke :tak:I bardzo dobrze:-)
 
wiecie co - jednak nie mozna miec za duzo szczescia na raz. jestem w ciazy, i w tym miesiacu wygasa mi umowa o prace ktorej mi nie przedluza bo nie ma tutaj takiego prawa - wlasnie sie o tym dowiedzialam. wiec wyladowalam w 3 miesiacu ciazy bez zadnego dochodu. fajnie jest..... kuzwa mac
 
lolitka najpierw gratuluję zdrowo rozwijającego się dzidziolka. Dlaczego nie chcą Ci przedłużyć umowy? Chyba nie ze względu na ciążę ?? Rozumiem, że można u Was zwolnić kobietę w ciąży? Ale Twój emek rozumiem, że pracuje? Jakoś dacie radę, ale przyznam szczerze, że straszna lipa wyszła..takie stresy w ciąży...masakra. Będziesz sukała nowej czy
dopiero po porodzie ? No co za chamstwo, aż się wierzyć nie chce...

mycha79 gratulacje :)))
 
Ostatnia edycja:
kwiatek
ja pracowalam ostatni rok na zastepstwo bo dziewczyna poszla na macierzynskie. ona wrocila i nie ma dla mnie pracy.... zwolnic kobiety nie mozna jesli jest umowa na czas nieokreslony a ja takiej nie mam.
moj emek pracuje ale on zarabia 30% tego co ja zarabialam wiec nieciekawie. wogole takie siedzenie w domu tylko i zycie z marnej pensji nie jest fajne. nikt mnie nie zatrudni teraz tutaj, nie dosc ze jezyka nie znam to jeszcze w ciazy - nawet nie zaczynam szukania zeby sie nie stresowac bardzie..... juz mnie ta wiadomosc mocno zestresowala bo niedosc ze 7 miechow do porodu to wiadomo ze nie pojde do pracy w pierwszych tygodniach po do pracy wiec jakies 12 miesiecy minimum bez pracy, jak nie wiecej
 
Kochane moje, proszę napiszcie czy wam też tak strasznie puchną i cierpną ręce? Ja już któryś dzień tak mam że nawet rąk w piąstki nie mogę zacisnąć a do tego ścierpnięte i sztywne jak kołki, wszystko mi z rąk leci, już kilka szklanek i talerzy poszło w kosz. macie może jakiś sposób na to? Dr przepisał magnez, ale niewiele to pomaga, może jakiś sposób domowy??? Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedz.
Pozdrawiam Was gorąco i ciesze się bardzo że nas tu przybywa :-)
 
reklama
eweli mi czasami tez dretwieja rece,ale bardzo zadko.No a skurcze w nogach,a dokladnie w lydkach zdarzaja sie najczesciej w nocy,ale da rade wytrzymac.Znalazlam artykul w necie Drętwienie rąk w ciąży - Specjalista radzi - ForumGinekologiczne.pl – portal wiedzy o ginekologii i położnictwie

U mnie dzis w miare pogoda,a ja jestem na zwolnieniu i spie do 10 :-) A potem brakuje mi czasu na wszystko hehe. Dzisiaj chyba meza na basen wyciagne ;-) Trzeba dupka poruszac,co by za duzo sie nie zaokraglic ;-) Apropos kraglosci.Wczoraj na kolacje zjadlam winogrona i nektarynke,a maly tak mnie okopal,ze szok.Chyba spodziewal sie kanepek z szyneczka i majonezem,a tu jakies witaminy mu wpakowalam :-D Cos czuje,ze bedzie czysty tatus,bo najlepiej to miesko,szyneczka,salcesonik i ziemiaki;-)


Pozdrawiam i milego dnia :-)
 
Do góry