reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Weź Ty mnie nie strasz... Serio zatoki też Ci zaatakowało przy covidzie? Mnie od poniedziałku tak rozlozylo. Jak błoto. Ale u mnie typowy ból zatok, rozsadzajacy taki ból głowy, katar, stan podgorączkowy tylko na szczęście i ból wszystkiego jakby mnie połamało. Dziś już jest lepiej więc mam nadzieję, że u mnie to tylko zatoki. Tylko skąd ten ból mięśni?
Wracajcie do zdrowia!
No wlasnie mi lekarz powiedzial ze u mnie covid poszeedl w nos i to bardzo dobrze bo zaatakowal gorne drogi oddechowe - ze tak lepiej jakby mialo pojsc na pluca. Łukasz mial zaatakowane gardlo. No ten bol miesni to raczej standard przy covid ;) Jeszcze wzielam dzisiaj paracetamol bo wieczorem zawsze gorzej - znowu przespalam pol dnia.
 
reklama
No wlasnie mi lekarz powiedzial ze u mnie covid poszeedl w nos i to bardzo dobrze bo zaatakowal gorne drogi oddechowe - ze tak lepiej jakby mialo pojsc na pluca. Łukasz mial zaatakowane gardlo. No ten bol miesni to raczej standard przy covid ;) Jeszcze wzielam dzisiaj paracetamol bo wieczorem zawsze gorzej - znowu przespalam pol dnia.
Tylko wiesz ja nigdzie nie dzwoniłam, bo byłam święcie przekonana, że to są zatoki 🤷🏻‍♀️ ostatnio jak zadzwoniłam do przychodni miesiąc temu z problemem zatok to kazali mi łykać Apap, więc stwierdzilam, że to bez sensu. Tym razem jest dużo gorzej, ale gorączki wysokiej nie mam. Kurcze już sama nie wiem. Moze to faktycznie tylko zatoki, a ja nie potrzebnie myślę.
 
Tylko wiesz ja nigdzie nie dzwoniłam, bo byłam święcie przekonana, że to są zatoki [emoji2370] ostatnio jak zadzwoniłam do przychodni miesiąc temu z problemem zatok to kazali mi łykać Apap, więc stwierdzilam, że to bez sensu. Tym razem jest dużo gorzej, ale gorączki wysokiej nie mam. Kurcze już sama nie wiem. Moze to faktycznie tylko zatoki, a ja nie potrzebnie myślę.
Jestes w ciazy, masz goraczke i ból miesni. Serio nie zrobia Ci testu jak to zglosisz?
 
Tylko wiesz ja nigdzie nie dzwoniłam, bo byłam święcie przekonana, że to są zatoki 🤷🏻‍♀️ ostatnio jak zadzwoniłam do przychodni miesiąc temu z problemem zatok to kazali mi łykać Apap, więc stwierdzilam, że to bez sensu. Tym razem jest dużo gorzej, ale gorączki wysokiej nie mam. Kurcze już sama nie wiem. Moze to faktycznie tylko zatoki, a ja nie potrzebnie myślę.
Nie wiem niunia - u mnie katar i bol zatok jest malo do zniesienia a nigdy nie wiedzialam co to zatoki. A jak samopoczucie? Jestes zmeczona - ja okropnie - naprawde nie przesadzam - nic nie jestem w stanie zrobic - caly czas tylko leze i spie - mam nadzieje ze jutro juz 5 dzien bedzie lepiej ;) A smak i weche jest? U mnie on zanikak stopniowo i myslslam ze to efekt zatkanego nosa - jednak nie ;) W buzi czuje taki jakby metaliczny posmak.
 
Tylko po co jej ten test? I tak nie dostanie nic poza paracetamolem. A przepraszam dostanie - kwarantanne - ja na 17 dni!
Hmmm zastanowmy sie... Nie wiem, moze np żeby wiedzieć i jesli to to, a nie zatoki jk podwjrzewa to kogos nie zarazic?? Co jesli to nie zatoki, wyjdzie i bedzie miec kogos na sumieniu?
Myslalam, ze to oczywiste, ale widać nie.
 
Hmmm zastanowmy sie... Nie wiem, moze np żeby wiedzieć i jesli to to, a nie zatoki jk podwjrzewa to kogos nie zarazic?? Co jesli to nie zatoki, wyjdzie i bedzie miec kogos na sumieniu?
Myslalam, ze to oczywiste, ale widać nie.
a ja myslalam ze to normalne ze jak sie ma infekcje to sie czlowiek izoluje bo kazda infekacja mozna zarazic.
 
Hmmm zastanowmy sie... Nie wiem, moze np żeby wiedzieć i jesli to to, a nie zatoki jk podwjrzewa to kogos nie zarazic?? Co jesli to nie zatoki, wyjdzie i bedzie miec kogos na sumieniu?
Myslalam, ze to oczywiste, ale widać nie.
U mnie cała rodzina nie robiła testu. Zostali w domu. Ostatecznie tylko bratowa zrobiła test- pozytywny. Akurat zachorowała na końcu. Niestety ludzie nie chcą chodzić na testy. Kolejki, kwarantanny itd. idą najwyżej na pracę zdalną np. mój kolega.
 
czesc, no wczoraj bylo kiepsko ;( Duzo spalam zeby to przespac no i tez bardzo slaba bylam. Nic nie czuje nawet prefum z bliska. Dwa razy bralam paracetamol i zbil mi goraczke do 37 takze spoko. Najgorsze zatoki nos. Robie inhalacje, mierze saturacje jest ok. Dziwnie mnie swedza cale usta, dzisiaj bol miesni jakby mniejszy - niestety odliczam czas zeby to sie jak najszybciej skonczylo. Ale dopoki czuje ruchy staram sie nie panikowac, zniose duzo byleby z dzieckiem wszystko bylo dobrze ;)

Dziecko jest chronione, tylko nie dopuszczaj do gorączki to będzie ok.
A teraz pomyśl sobie, że ja przy covidzie miałam półtoraroczne dziecko bez objawów, zamknięte w domu bez wychodzenia na plac zabaw, myślałam że mi chałupę rozniesie i nie było możliwości, żeby sobie poleżeć 😂

Tylko wiesz ja nigdzie nie dzwoniłam, bo byłam święcie przekonana, że to są zatoki 🤷🏻‍♀️ ostatnio jak zadzwoniłam do przychodni miesiąc temu z problemem zatok to kazali mi łykać Apap, więc stwierdzilam, że to bez sensu. Tym razem jest dużo gorzej, ale gorączki wysokiej nie mam. Kurcze już sama nie wiem. Moze to faktycznie tylko zatoki, a ja nie potrzebnie myślę.

Zadzwoń do lekarza poz, powiedz o swoich objawach. Ja dostałam skierowanie na test jak powiedziałam, że jestem w ciąży i mąż stracił węch i smak, mimo że on nie mial jeszcze testu to ja od razu dostałam skierowanie. Mnie objawy dopadły 2dni po teście dopiero.

Hmmm zastanowmy sie... Nie wiem, moze np żeby wiedzieć i jesli to to, a nie zatoki jk podwjrzewa to kogos nie zarazic?? Co jesli to nie zatoki, wyjdzie i bedzie miec kogos na sumieniu?
Myslalam, ze to oczywiste, ale widać nie.

Izolacja to jeden bardzo ważny argument a drugi to jakby, odpukać, coś się działo od razu wiesz gdzie masz jechać. W każdym województwie są szpitale dla kobiet w ciazy z covidem, w razie czego tam się trzeba zgłosić i oni od razu działają a nie trzymaja przez 12h na izolatce czekając na wynik testu.
 
reklama
Do góry