reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

martaczi wierzę, że wszystko będzie dobrze i aminio Cię uspokoi. Pomyśl, że to tylko miesiąc, a maleństwo będziesz później miała cały czas :tak:. Będzie dobrze!
 
reklama
Martaczi - bedziemy staraly sie tu wspierac ciebie kazdego dnia bo napewno najblizsze tygodnie nie bede lekkie - ale tak jak reszta wierze ze z twoim maluszkiem wszystko dobrze no tylko kurde to czekanie teraz najgorsze - trzymajcie sie i pamietaj ze tu jestemy ... a jeszcze odnosnie tego drugiego badania mniej inwazyjnego to nic z tego??
 
Kochane jesteście :***

dr stwierdził, że to kolejne badanie szacujące ryzyko coś jak pappa więc znowu nie będę miała pewności a koszt jest spory 2500 zł i czeka się też długo bo wysyłają próbki do Hong Kongu :szok:
tyle przetrwałam to teraz też dam radę :tak: musi być dobrze tylko to aż 5 tyg straszne mam nadzieję, że ten czas szybko zleci...
 
Martaczi ciężki czas przed tobą , będziemy cie wspierać i myślec ciepło o was i napewno wszystko będzie dobrze.

co do związków to ja swojego męża poznałam mając 18 lat i po 5 latach się pobraliśmy. Dzidziusia urodzę mając 31. Chcieliśmy wcześniej ale nie wychodziło wiec jest jak jest . Było cieżko podczas starań ale nas to tylko jeszcze do siebie zbliżyło .
 
Niezle widze tu staze sie porobily i historie na powiesci - dochodze do wniosku ze nic w naszym zyciu nie dzieje sie bez powodu - czasem nawet te zle rzeczy dzieja sie w jakims celu....

A co do stazu to podobnie jak Jogo poznalam mezusia za mlodu jak mialam 17 lat slub wzielismy po 7 latach a dzidziusia jak wszystko dobrze pojdzie urodze w wieku 31. Wlasnie niedawno sobie uswiadomilam ze w walentynki bedzie 10 lat jak moj mezus sie mi oswiadczyl:)

A i jeszcze wklejam z forum invitrowego piosenke no lezki leca ale co tam:
Cud InVitro - YouTube
 
Martaczi - na pewno wszystko dobrze, badanie tylko to potwierdzi.

Szyszka - wyslalam zaproszenie na fb, jak potwierdzisz to dodam Cie do grupy.Tylko my ja widzimy.

Fusun - ja tak tylam albo i lepiej a ciaza pojedyncza. Przy maluszkach szybko zrzucisz.

Co do zwiazkow to ja w tym roku 10 lat konkubinatu. Slubu nie planujemy, powrot po mrozaczka pewnie tak. Ja w tym roku koncze 35 lat. Co do wieku moja mama mnie rodzila jak miala 35 lat i tez panikowala ze mnie nie zdazy wychowac ( wiadomo jak to kiedys bylo, dzieci sie rodzilo jak sie mialo 20 lat). A tu prosze jeszcze wnusi sie doczekala. Nie ma co panikowac, mysle ze i my sie doczekamy wnukow :0
 
Fusun - ja tak tylam albo i lepiej a ciaza pojedyncza. Przy maluszkach szybko zrzucisz.

Wiesz co? Tylko, że ja nie martwię się tym, że od początku przytyłam 6 kg, ale tym, że w ciągu ostatniego tygodnia 2 kg!! Zastanawiam się co to jest? Wielowodzie, cukrzyca czy inne badziewie? Bo normalne to to nie jest. W 3 trymestrze gdy tyje się najszybciej i najwięcej przybiera się 0,5 kg na tydzień. Ale 2 kg??!! To przegięcie. I dlatego się martwię. Nie tym, że będę wyglądać jak wieloryb tylko, że to oznacza coś złego i może zaszkodzić dzieciom
 
reklama
Fusun nie denerwuj się kontroluj wagę, ale sądzę że to nic takiego na pewno nie doszukuj się jakiś chorób waga to indywidualna sprawa moja kuzynka tyła strasznie do 5 miesiąca przytyła 15 kg :szok: nie mogłam w to uwierzyć jaki miała brzuchol a urodziła jednego synka:-) jak będziesz tak dalej tyła to może zadzwoń do lekarza i zapytaj albo zrób jakieś badania dla spokoju nie wiem cukier morfologię bo wizytę masz dopiero za 2 tyg dobrze pamiętam???
 
Do góry