reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jeść aby nie przytyć

a ja powiem tak: każdy jak wiadomo ma swój fenotyp i to pod niego powinno dobierać się produkty, które spożywamy. Najlepiej dowiedzieć się jaki ma się kod metaboliczny i wdrożyć w życie nowe nawyki żywieniowe. Tyle się teraz o tym mówi. Jestem na bieżąco, bo właśnie jestem na etapie poszukiwania dobrego dietetyka, który pomoże mi z opóźniona alerią pokarmową i ze złym samopoczuciem. Jak dotąd mój alergolog robił mi testy skórne i zalecił zapisywanie co jem i wykluczanie produktów na tej podstawie, jednak jest to dla mnie zbyt uciążliwe. Kto jest w temacie to wie :( Jeśli ktoś coś wie to dajcie znaka. Będę wdzięczna za kontakt do profesjonalisty.
 
reklama
Witam :)

Jakie znacie produkty którymi można zabić uczucie głodu, a jednocześnie nie są jakieś specjalnie kaloryczne. Chodzi za mną od czasu do czasu taki mały głód i lubię sobie coś podjeść, a nie chciałabym zbytnio od tego przytyć.

Soki warzywne i sałatki :)
 
Ja ostatnio wzbogaciłam dietę o soki i czuje się o wiele lepiej, bo jednak przyswoi się w ten sposób o wiele więcej witamin, niż zwyczajnie jedząc – kto by zjadł kilogram warzyw naraz? ;> Kupiłam wyciskarkę Huroma i zdaje egzamin – to jedna z tych Wyciskarki do soku firm Champion, Hurom, Angel, Green Star, Omega Sama strona zresztą też fajna, bo oprócz sprzedaży są też porady dietetyka i artykuły o odżywianiu, więc się przydaje przy diecie.
 
reklama
Warzywa w każdej możliwej postaci, jeśli chodzi o owoce musimy bardziej uważać bo te często mają dużo cukru i wiecej kalorii niż nam sie wydaje. Ryby, kasze zupy. Nie polecam za to przesadzać z produktami light bo pomimo niskiej zawartości kalorii posiadaja inne wady. Polecam poczytać na ten temat poniżej klikając w link. Pozdrawiam.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Link do: Produkty light - jak się mają do odchudzania?
 
Do góry