reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Głód - co jeść żeby nie przytyć

Ja lubię połączyć ją klasycznie z jabłkiem :)
Polecam też frytki z dyni, oczywiście pieczone w piekarniku - niebo w gębie :)
 
reklama
Też polecam warzywa i te na surowo, i teraz zimą na ciepło. Poza tym zawsze można trochę odchudzać nasz potrawy. Mniej tłuszczu do smażenia, jogurt zamiast śmietany, słodzik zamiast cukru. Mniej soli, więcej ziół.
 
ja też zauważyłam, że ciepłe napary z ziół zmniejszą u mnie łaknienie np. herbata z rumianku, a kalorii zero
 
gęste soki owocowe te świeżo wyciskane, orzechy i nasiona np. słonecznik, można jeść wafle ryzowe, na głod pomaga tez siemię lniane, nie tuczy, reguluje przemianę materii, a przy tym daje uczucie sytości
 
To prawda, ze nie powinno sie przegryzac owocow? [emoji14] w sensie np wieczorem jestem glodna a maz mi mowi "to zjedz jablko" [emoji14] no i ponoc to nie dobrze, gdzies cos czytalam [emoji14]

4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
Do góry