reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Co na co"

hmm.. dzieki dziewczyny za info...
musze sie rozgladnac za nivea, ale jakos cienko to widze.. tutaj chyba nie maja, chyba ze sprowadze z PL.. jedyne wyjscie
wlansie o nivea dla dzieci slyszalam tez duzo dobrego...
 
reklama
Maggy ponoc zamiast np oilatum moze byc zwykła parafina;) a moze popytaj u siebie jakis doswiadczonych mam czy znaja tamtejsze dobre kosmetyki.
 
tutaj zwykle uzywaja J&J ... niestety... albo jakies wloskie w ogole nieznane mi kosmetyki..
ja jednak wolalabym cos, co wiem skad pochodzi ;)
 
Hej Babeczki!

Widze, że o kosmetykach mowa. Ja tez zainwestowałam w nivea w przypadku córci, ale niestety choc nie nie jest na nic uczulona- po płynie do kapieli nivea dostała wysypki, podobnie z kremem na każdą pogodę:-(. Przerzuciłam sie wtedy na dax cosmetics- seria dla dzieci Perfecta Baby i moim zdaniem te kosmetyki sa super!!! Szczerze je polecam:tak: Zosia slini sie okropnie jak idzie jakis ząbek i wtedy całą brodę ma w kroskach- wystarczy raz posmarowac kremem z tej serii i wszystko schodzi.
A do tego ceny tych kosmetyków są przystepne.

Seria: Perfecta Baby - www.sklep.dax.com.pl
 
ja to liczę na próbki kosmetyków z apteki cioci eMka:-) więc pewnie przetestuję troszkę firm i ostatecznie zdecyduję się na jedną:-) choć przyznam że jeśli miałabym teraz się decydować to postawiłabym na Mustelę(ale cena mówi nie:-D) albo na Nivejkę :-) albo na Ziaję (żeby wspierać lokalne interesy:-) ) sama używam płynu do kąpieli dla dzieci właśnie Nivea i uważam że to najlepszy płyn do kąpieli jaki miałam...skóra po nim jest taak gładziutka i nawilżona że nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba:-D
powiedziałam co wiedziałam czyli nic mądrego:-)
 
hmm.. u mnie nie ma nivea dla dzieci... sprawdzilam w kilku aptekach i nic... za to uzywaja tutaj jak juz wczzesniej mowilam J&J , Oilatum i jeszcze Infacare (Procter &Gamble). Ten ostatni mi kobiety strasznie zachwalaly... I pewnie z braku laku sprobuje wlasnie tego.. zobaczymy jak bedzie dzialal...
 
reklama
ja to liczę na próbki kosmetyków z apteki cioci eMka:-) więc pewnie przetestuję troszkę firm i ostatecznie zdecyduję się na jedną:-) choć przyznam że jeśli miałabym teraz się decydować to postawiłabym na Mustelę(ale cena mówi nie:-D) albo na Nivejkę :-) albo na Ziaję (żeby wspierać lokalne interesy:-) ) sama używam płynu do kąpieli dla dzieci właśnie Nivea i uważam że to najlepszy płyn do kąpieli jaki miałam...skóra po nim jest taak gładziutka i nawilżona że nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba:-D
Mnie panie z apteki też próbkami obsypują:tak::-D, Linomag, Balneum, Atoperal:tak:.
 
Do góry