reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

Mona to super że Patrysiowi tak smakuje :-)
Ja wczoraj kupiłam kleik i kaszke ryżową. :tak:tylko na kleiku pisze że na mleku modyfikowanym następnym się ją przygotowuje a mały jeszcze na 1 jest.
A lekarka mi powiedziała że mam się nie spieszyc z wprowadzaniem mleka następnego.
Mona a ty kochana już przechodzisz na 2 i czy też Patrysiowi serwujesz kaszki i kleiki :confused:

A wogóle to ja już niewiem - Nikodem coś ostatnio zostawia dużo mleczka i tak jak wypijał 150 to teraz tylko 100 albo 120. 150 też wypija ale właśnie nie za każdym razem. I najgorsze jest to że on niechce ani herbatki ani wody.
 
reklama
A Mój Kubulek szama już Bebilon 2 :0) je żadziej - szok normalnie hehe bardziej się widocznie najada bo tam większe ilości niektórych składników.Powiem wam że mój synuś woli słoiczki czy kaszki firmy nutricia ... np słoiczki gerbera mu nie bardzo smakują albo hippa ...więc szamamy bobovitę :0)
 
Melduję, ze po brzoskwinkach brzuniu nie bolał, dzisiaj Patryś zajadał się "indykiem z jarzynami" i była powtórka z rozrywki czyli płacz jak przestałam dawac.:tak:

SAMI Na mleko 2 mam przejśc po podaniu jeszcze trzech puszek 1.
 
Indyczka chyba też dobrze znosi bo do tej pory nic się nie działo i nie dzieje :-), tylko bączki takie bardziej wyczuwalne:-D:tak:
 
oj monuś - odważna jesteś:tak:... ja zaprzestałam podawania soczku bo się krzywił... młody najbardziej lubi mamusiny produkt:rofl2:... ale pewnie w niedługim czasie znowu spróbuję:tak:
 
A ja chyba musze zakupic jakiś soczek bo Nikodem nic poza mleczkiem niechce pic i boje się zę się odwodni.
Dzisiaj dostał rano trochę kleiku ryżowego do mleczka.
 
HANA gdyby mi lekarz poiedział, ze nie wolno to bym nie podawała bo bym się bała i nie chciała bym ryzykowac i przypadkiem narazic mojego synka na cierpienie pod postacją bolącego brzuszka.
 
To ja chyba potrzebuje fachowej porady!! Narazie Dawcio poza mlekiem 1 dostaje tylko soczek z jabłuszka bo myslałam że z innymi specyfikami trzeba czekać. Myslałam nawet że ten soczek to za szybko a tu czytam....!

 
reklama
no kochane widze ze wy tu niezle juz szalejecie :szok:
u mnie tylko cycek
dopiero tydzien temu sie skusilam i kupilam herbatke rumiankowa i malutka nie chce jej za bardzo pic :no:
kupilam tez mleczko pierwsze z nestle i butelke avent i probujemy, nelka w ogole nie chce mi ssac ale prubujemi co wieczor jej troszeczke podac, chce zeby sie nauczyla smaku sztuczniaka i zeby sie oswoila z butla, jak na razie tak srednio to wychodzi ale sie nie poddaje
chcialabym zeby w razie potrzeby pila sztuczniaka jak mnie nie bedzie, odciagac mi sie nie chce,za duzo z tym zabawy :cool2:
 
Do góry