reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

ja podobie jak Aneta wole poczekac, to znaczy ja myslalam, zeby zaczac podawac dopiero kolo 5 miesiaca, a co do rodziny i znajomych to akurat w tym temaci nikt mi nic nie mowil, wiec nawet sie nie zastanawialam.
niemniej pogadam sobie w pediatra na wizycie, nie zaszkodzi.
 
reklama
ja generalnie też czekam do odpowiedniego wieku... ale czasami mnie kusi i daje małemu zwyczajnie liznąć tego i owego... nie jakieś tam od razu jedzenie...
 
Po dzisiejszej wizycie u lekarza (zaufany i wiarygodny) oznajmiam wszem i wobec, ze możemy jeśc już wszystko:laugh2::-D:-)
Podawac mam po kilka łyzeczek, codziennie inny słoiczek i tak aby od czwartego miesiąca Patryk zaczął jesc juz po całym słoiczku.Super.:happy:
 
no to fajnie monuś... będziesz miłaa małego smakosza... zdawaj relacje jak mały reaguje na nowe smaki
 
Dzidiaj zakupilismy słoiczki: " jabłko z marchewką", "brzoskwinię" i "indyka z jarzynami" Wypróbowalismy już brzoskwienię, początkowo Patrys się krzywił ale pózniej az płakał jak mu łyzeczkę zabierałam od buzi. Teraz czekamy na reakcję, mam nadzieję, ze brzuniu nie bedzie bolał.
 
reklama
Nie byłam zwolenniczką zbyt szybkiego podawania dziecku pokarmów stałych, ale zamierzam za jakeiś 2-3 tygodnie zacząć wprowadzać nowe smaki (po jednej łyżeczce dosłownie). Gdybym zostawała na urlopie wychowawczym to mogłabym sobie pozwolić na inne rozwiązanie, ale jak będę musiała wrócic do pracy to dobrze by było gdyby moja córeczka jadła już coś poza moim mlekiem. Tym bardziej że na razie żadne inne rzeczy (herbatki bebiko) jej nie smakują.
 
Do góry