reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

maju;
lepiej Malej tak jeszcze nie nosić aby nie zaszkodzić kręgosłupowi - lepiej będzie wtedy jeżeli Ty będziesz trochę odchylona - no ale jak długo można tak chodzić...
 
reklama
No wlasnie czesto sie odchylam i wtedy najbardziej mnie boli w kregoslupie....:-(
 
Mnie też dokucza kręgosłup a małej długo nie noszę z tegoż powodu, nawet jak karmie na siedząco to mi wysiada więc staram się leżeć albo siedzieć na czymś z oparciem na plecy
 
Ja nie noszę małego pionowo bo ma jeszcze nie ukształtowany kręgosłup i wolę nie narażać go na zbędne reakcje a poza tym u nas odbijanie wygląda troszkę inaczej. Wszyscy mówią na ramieniu a nam położna powiedziała, że lepiej na kołyskę tylko główkę wyżej a nóżki niżej - po 15 min odbija się a dzidzia śpi :tak:
 
moi mają juz dwa miesiące... potrafią przespać prawie całą noc... potrafią przez chwilę potrzymać coś rączce.... gruchają sobie do sibie... zazwyczaj to tak idzie na dwa głosy... strasznie się wiercą i rozkopują w nocy... a i zdarza się że jeden drugiego gdzieś tam uderzy przypadkiem... ale na szczęście niegroźnie... często wyciągają rączki po zabawki umieszczone na lince w łóżeczku... czasem przeturlają się z brzuszka na plecki... czasem na twarzy pojawia się juz pierwszy usmiech....:-)
 
Mała zaczyna trzymać sztywno główkę, ale tak jak jej to niespodziewanie przychodzi, tak mija ;-) no i jak leży na pleckach potrafi obracać sobie główkę z boku na bok, a dzisiaj okręciła się tak, że głowę miał prawie tam gdzie nóżki :eek:
 
mata-moja mala wlasnie tez sie przekreca o 180 stopni-zwlaszcza jak jej nie pasuje,ze jest przykryta kocykiem;-)
 
moja niunia sama się dziś obruciła na brzuszek co mnie zdziwiło bo jej na razie na brzuszek prawie nie kładłam z powodu kikutka wystającego a teraz proszę sama si przeturlała :-)
 
reklama
Nasza córcia od urodzenia probuje głowke dzwigac... w łozeczku bez problemu se przerzuca głowke z jednej strony na druga...:-)
ale nie umiem wytrzymac ze smiechu kiedy mała przyssie mi sie do brody albo nosa... jak nagle zaczyna szukac cyca:-p:-p:-p i w ogole ten widok kiedy atakuje sutka... hi hi... po prostu rewelacja:-) i jak tu jej nie kochac mimo obolałych cyców i nie wyspania:-p
 
Do góry