reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

moj skubaniec juz tak zasuwa na czworakach :szok: a jeszcze tydzien temu robiła kilka niesmiałych kroczków :tak:

Rozkręca się :-D
skoro nasze skarby są podobne w humorkach to za jakis miesiąc będziemy biegać za nimi jak szalone kiedy zaczną chodzić ;-)

Sąsiadka ma psa, który czasami szczeka.
Ja wtedy mówie do Nati:..."Natalcia jak robi piesek - chau chau.."
A Ona na to: "au ..au" :-D:-D:-D

Musi być rozkoszna jak to mówi :-)
ja nadal czekam cierpliwie na pierwsze poważne słowa Jasia
 
reklama
Moja Olcia śmiesznie gaworzy bo zauważyła że wydaje inne odgłowy jak wysuwa język i jest tak śmiesznie blą blą , coraz szybciej ucieka na czworakach do siostry do pokoju i myszkuje po półkach siostry
 
Gratulacje dla wszystkich naszych maluszkow!:-)

A Maja dopiero przymierza sie do wstawania-na razie staje na kolankach i jedna noge prosuje.Ale np.przy czyms niskim wstaje juz na nogi-np.podpiera sie przy pudelku po butach,popycha go i idzie razem z nim ;-)
 
Ja tekże gratuluje czerwcowym dzieciaczkom!!!

Bartut duuużo pełza i jeszcze więcej gada- teraz na topie jest: nie, nie, nie! W ogóle buzia mu się nie zamyka, wczoraj jak wpadli znajomi to się dziwili, że taka gaduła nam rośnie :-)
 
Gratuluję wszystkich nowych umiejętności naszym czerwcowym maluszkom!!!


Maciuś robi pa pa! I obchód mieszkania trzymając się krzeseł, szafek itd a gdzie nie ma się czego chwycić to siada i zasuwa na czworakach
 
Antosia nowe umiejętności to:
- siadanie ze stania...ale nie bęc na pupe tylko schyla się, jedną rękę opiera o ziemię i dopiero siada.
- przybija piatkę

Wojtek też powoli próbuje się schylać, właściwie to bardzo rzadko wcześniej upadał, tylko stał, stałłłł i się złościł. Musiałam go sama sadzać.
Piątkę też przybije, ale wygląda to raczej jak "brawo,brawo" w moją rękę.:-)
A wczoraj nauczył się pokazywać paluszkiem oko i nos, ale musi być skoncentrowany bo inaczej nic z tego.

Cieszymy się z postępów wszystkich Maluszków!
Dzieciaki są fantastyczne, zawsze nas czymś zaskoczą !
Pokazuję Wojtkowi różne rzeczy, aż nagle sam je zaczyna robić!!!
 
reklama
Gratuluję kochanym maluszkom :-D niedługo będą śmigać na nóżkach, że nie nadążymy :rofl2: a mój orzel wlazł dzisiaj na kosz z zabawkami i wspinał się do telewizora - rośnie mi mały akrobata:-p :rofl2::-p
 
Do góry