reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

reklama
lidijka - dokladnie ;D
... a zawsze bylam ogromna przeciwniczka smokow ... i nie udalo mi sie z mala - smok to jej  najlepszy przyjaciel ;D mowimy na nia smocza dziewczyna ...
 
U nas kolejny postęp. Klaudia zrobiła wczoraj pierwszy obrót z brzuszka na plecy i tak jej się to spodobało że teraz o poleżeniu na brzuszku nie ma mowy. Od razu noga w górze i fikołek.
 
Gratuluję fikołków :) Natalka na razie przewraca sie tylko na boki, a wtedy ma taką zdziwoną minę :o Ale za to odkryła swoją prawą rączkę, patrzy na nią i robi niezłego zeza :D Czasami wydaje się nawet, że porusza nią świadomie, ale to bardziej mi się wydaje, chyba...;)
 
Oliwka "opanowała" wyciąganie smoka z buzi... szkoda że nie działa to w drugą stronę, za to każda rzecz w zasięgu rączki - pieluszka, tasemka od czateczki, body itp od razu wędrują do buzi
 
U nas jest to samo, najbardziej bajam się o guziki od spioszków, które już zaczyna ciągnąć. Jest już taki silny, że jak będą słabo przyszyte to moze je urwać. Ja starałam się kupowć ciuszki na napy, ale prezenty.... Też wszystko pcha do buzi i ślini ...

A dzis rano przy przewijaniu tak mnie silnie skopal w brzuch w podziękowaniu za suchą pupę. Na początku to było nawet przyjemne, takie kopniaczki ale teraz to juz nie sa żarty. A Michu to już dawno opanował pozycję do przewijania, bo już nie raz oberwał w klejnoty:)
 
reklama
Wczoraj zauważyłam że Oliwka przekręca się z leżenia na pleckach na boczek, i teraz zasypia tylko na boku, poza tym tak fika że co chwilę muszę ją układać w łóżeczku, bo co do niej zaglądam to albo leży w nogach, albo w poprzek - dziś nóżki zablokowały się jej między szczebelkami, muszę kupić ochraniacz dookoła łóżeczka bo ten na pół łóżeczka nie wystarcza
 
Do góry